Skip to main content

Posts

Showing posts from August, 2017

Albeu: “Edita Tahiri sqaron rëndësinë e takimit Thaçi-Vuçiç” plus 19 more

Albeu: “Edita Tahiri sqaron rëndësinë e takimit Thaçi-Vuçiç” plus 19 more Edita Tahiri sqaron rëndësinë e takimit Thaçi-Vuçiç Plas sherri mes Damianos dhe Armelës Napoli transferon Inglesen Facebook kupton që gjyqtarja ka vdekur, shikoni se çfarë shkruan në profilin e saj (FOTO LAJM) Lëkundje tërmeti në Pejë e Deçan Ahmeti: Kotzias më la përshtypje shpresëdhënëse Cavanda rikthehet në Belgjikë Përse s'duhet të lini shishe me ujë në makinë Haradinaj prezanton kandidatin e AAK-së për Prizrenin Ja kush e liroi vrasësin e gjyqtares Fildes Hafizi Arrestohen dy persona në Rusi për planifikim të sulmeve terroriste Sëmundja e rrallë e 9-vjeçares që po habit mjekët (FOTO LAJM) Aubameyang pranë Real Madrid Barcelona largon një lojtar Ekzekutoi ish-bashkëshorten gjyqtare, burri habit të gjithë më dëshminë në Polici Kryeministri Zaev do të jetë i pranishëm në faljen e namazit

Funny Vines Compilation of Mielmonster (W/Title) Best Vines of Mielmonster - Vine Age ✔ Vine Age

Funny Vines Compilation of Mielmonster (W/Title) Best Vines of Mielmonster - Vine Age ✔ Vine Age Funny Vines Compilation of Mielmonster (W/Title) Best Vines of Mielmonster - Vine Age ✔ Posted: 31 Aug 2017 02:12 PM PDT You are subscribed to email updates from Vine Age . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Pa rrotlla: “Nuk pushon 2 Ton, paralajmëron diçka të re (Foto)” plus 9 more

Pa rrotlla: “Nuk pushon 2 Ton, paralajmëron diçka të re (Foto)” plus 9 more Nuk pushon 2 Ton, paralajmëron diçka të re (Foto) Amber në të brendshme, pjeshkë super e nxehtë (Foto) Kështu dukej Ryva Kajtazi ditën e martesës (Foto) Rriten çmimet për festën e Kurban Bajramit Shpërthen Marina Vjollca: “Të mbys në det me duart e mia….” (Foto) Rama: Krokodilët që lotojnë për gjykatësen e ndjerë nuk drejtësi Në prag të Festës së Bajramit, varrezat e Pejës të harruara nga komuna Prerja e kurbaneve, jo në vende publike Haradinaj prezanton kandidatët e AAK-së për Prizren Viti i ri shkollor me plan-program të ri, por me tekste të vjetra Nuk pushon 2 Ton, paralajmëron diçka të re (Foto) Posted: 31 Aug 2017 01:59 PM PDT Këngëtari i njohur është në përgatitje të një projekti të ri. Me anë të një fotografie të shpërndarë në InstaStory ai ka njoftuar se shumë shpejt do të publikojë këngën e re, Pa

Tirana Observer: “Thaçi do të takojë Presidentin Trump” plus 9 more

Tirana Observer: “Thaçi do të takojë Presidentin Trump” plus 9 more Thaçi do të takojë Presidentin Trump Në kërkim të saj prej 5 vitesh, Eva gjen “binjaken” e saj falë Facebook Adi Krasta i rikthehet Festivalit të Këngës në RTSH Athina kërcënon për Himarën. Reagon edhe “Demokracia e Re” Vrasja e gjyqtares, Basha: Shteti dhe shoqëria s’kanë forcë reagimi ndaj krimit dhe të keqes Burri vrasës rrëfehet: S’më linte të shihja fëmijët, jam penduar Mimoza Hafizi: Lamtumirë kushërira ime trime 75% e shqiptarëve janë të sëmurë dhe të dobët, sepse nuk marrin sa duhet nga ky mineral Qeveria “vesh” Doganat, RENEA-n dhe Gardën Iniesta: Spanjë-Itali, një klasike e vërtetë Thaçi do të takojë Presidentin Trump Posted: 31 Aug 2017 10:30 AM PDT Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka thënë se pret që Shtetet e Bashkuara të Amerikës të shtojnë rolin në bisedimet me Serbinë, duke përmendur se do ta tak

“Dhjetëra të vdekur nga vërshimet në Pakistan” plus 19 more Radio Evropa e Lirë

“Dhjetëra të vdekur nga vërshimet në Pakistan” plus 19 more Radio Evropa e Lirë Dhjetëra të vdekur nga vërshimet në Pakistan Rusi: Arrestohen dy persona për planifikim të sulmeve terroriste OKB: Irani po i përmbahet marrëveshjes bërthamore PAN-i edhe një javë tjetër në kërkim të votave në Kuvend Hungaria kërkon 400 milionë euro nga BE-ja për të ndalë migrantët Maqedonia pret mbështetjen e Greqisë për integrim në BE dhe NATO Mungesa e parave rrit kompensimet me mallra Kryeministri i Irakut shpall edhe një fitore ndaj IS-it Shënohet 20 vjetori i vdekjes së princeshës Diana Pesë veta shfajësohen nga komploti për vrasjen e Benazir Bhuttos Uragani Harvey: Dy shpërthime në një uzinë kimike Deklaratat e Thaçit dhe Vuçiqit Myslimanët mblidhen në Malin Arafat Bashkësia Islame e Kosovës i uron besimtarët myslimanë për Bajramin Rusia kundërshton ndëshkimin e mëtejshëm të Koresë Verior

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more