Skip to main content

Posts

Showing posts from May, 2018

CNET: “Arm aims to make your Android phone faster with next-gen mobile chips - CNET” plus 24 more

CNET: “Arm aims to make your Android phone faster with next-gen mobile chips - CNET” plus 24 more Arm aims to make your Android phone faster with next-gen mobile chips - CNET This umbrella drone can throw shade without having to hold a stick - CNET Samantha Bee gets TBS support after Full Frontal Ivanka Trump insult - CNET Walmart takes on Amazon with Jetblack, a $50-a-month concierge shopping service - CNET Mark Zuckerberg hammered by shareholders over scandals - CNET Ticketfly takes websites offline after hack and ransom demand - CNET Sheryl Sandberg: Facebook is 'taking a diverse slate approach' - CNET Amazon Echo saves all your voice data. Here's how to delete it - CNET Google Home Mini review: Google Home Mini is a great alternative to the Amazon Echo Dot - CNET Marvel's Spider-Man on PS4: Everything you need to know - CNET Canon jus

Bota Sot: “Sonja Licht: V?shtir? t? imagjinohet se Kosova do t? jet? pjes? e Serbis?” plus 9 more

Bota Sot: “Sonja Licht: V?shtir? t? imagjinohet se Kosova do t? jet? pjes? e Serbis?” plus 9 more Sonja Licht: V?shtir? t? imagjinohet se Kosova do t? jet? pjes? e Serbis? Kosova sh?non 72 vjetorin e pavar?sis? s? Italis? Burr?shtetasve tan?: Mjaft me drama! Prap? ambasadori rus: Edhe ne pyetemi p?r Kosov?n Da?iq: Heqja e roamingut Kosov?-Shqip?ri, nj? hap para “Shqip?ris? s? Madhe” Sheshel: Serbia pret q? Legia ta ?liroj? Kosov?n Arrestohen dy shtetas t? Kosov? n? Serbi MPB deklarohet rreth k?rkes?s s? “d?shmitarit X” p?r azil Sh?nohet Dita Bot?rore pa Duhan Sheshel k?rc?non: Mezi presim q? t? nisemi ta ?lirojm? Kosov?n serbe Sonja Licht: V?shtir? t? imagjinohet se Kosova do t? jet? pjes? e Serbis? Posted: 31 May 2018 12:32 PM PDT Presidentja e Fondit të Beogradit për Përsosmëri Politike, Sonja Licht ka thënë se ata që po e ‘ngrisin’ proble

“13 Reasons Why – Sezoni 2 – Episodi 8” plus 1 more Filmaon.com

“13 Reasons Why – Sezoni 2 – Episodi 8” plus 1 more Filmaon.com 13 Reasons Why – Sezoni 2 – Episodi 8 Posted: 31 May 2018 04:58 AM PDT 13 Reasons Why – Sezoni 2 – Episodi 8 Filmaon.com The post 13 Reasons Why – Sezoni 2 – Episodi 8 appeared first on Filmaon.com . The Strangers: Prey at Night (2018) HD Posted: 30 May 2018 12:17 PM PDT The Strangers: Prey at Night (2018) HD Filmaon.com –Udhëtimi familjar merr një kthesë të rrezikshme kur mbërrijnë në shtëpinë e disa të afërmve dhe e gjejnë lagjen e braktisur. Në errësirë tre psikopatë me maska i ngacmojnë për të testuar limitet e familjes ndërkohë që përpiqen të mbijetojnë. The post The Strangers: Prey at Night (2018) HD appeared first on Filmaon.com . You are subscribed to email updates from Movies – Filmaon.com . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mo

“Kjo është dieta ideale për një trup të hatashëm në verë!” plus 9 more Express Shneta

“Kjo është dieta ideale për një trup të hatashëm në verë!” plus 9 more Express Shneta Kjo është dieta ideale për një trup të hatashëm në verë! Gratë rrezikohen më shumë nga kolapsi psikik në punë sesa burrat ​Sallatë me banane e mjaltë për të humbur peshë në një kohë rekord Vlerat e habitshme të lëkurës së patates për diabetin, zemrën dhe rënien në peshë Rrisni buzët tuaja vetëm për 30 sekonda, madje plotësisht pa dhembje Si të humbësh 2 kg në një javë duke u ushqyer shëndetshëm Nënvetëdija dhe shpjegimi i ëndrrave të ndaluara Keni probleme me mbetjen shtatzënë? Provoni këto pesë mënyra Transformimi i 38-vjeçarit, që për tetë javë shndërroi masën yndyrorë në muskuj Këto ushqime luftojnë depresionin! Kjo është dieta ideale për një trup të hatashëm në verë! Posted: 31 May 2018 08:11 AM PDT Pushimet e verës po afrojnë, deti, rrobat e banjës dhe sidomos sa bukur do të duket trupi ynë

“Çfarë bëjnë njerëzit e suksesshëm kur kthehen nga një fundjavë e gjatë?” plus 9 more Ekonomia Online

“Çfarë bëjnë njerëzit e suksesshëm kur kthehen nga një fundjavë e gjatë?” plus 9 more Ekonomia Online Çfarë bëjnë njerëzit e suksesshëm kur kthehen nga një fundjavë e gjatë? Fëmijët e suksesshëm dallojnë me këto dy aftësi Në Universitetin e Ferizaj hapet Panairi i Punës dhe Ekspozita “Profesionistët e së Ardhmes” Gjarpri rreth 80 cm brenda shkollës “Ismail Qemali” në Prishtinë Pastrimi i shtëpisë pas punës nuk është i shëndetshëm Benefiti që kanë njerëzit që hanë çokollatë 10 trajnerë që mund ta zëvendësojnë Zidanen te Reali Opozita dhe pozita përplasen për pajisjet mjekësore në Spitalin e Ferizajt Baby-G dhunohet nga ish-shoqja modele Falcao: Interesimi i Milanos me nderon Çfarë bëjnë njerëzit e suksesshëm kur kthehen nga një fundjavë e gjatë? Posted: 31 May 2018 10:39 AM PDT Është shumë e rëndësishme të planifikoni ditët që ju presin nga java e gjatë. Këto janë gjashtë gjërat

“Receta e Trumpit për kaos në Lindjen e Mesme” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Receta e Trumpit për kaos në Lindjen e Mesme” plus 1 more Telegrafi Opinione Receta e Trumpit për kaos në Lindjen e Mesme Posted: 31 May 2018 08:12 AM PDT Tërheqja e SHBA-ve nga marrëveshja bërthamore e Iranit dhe rinovimi i sanksioneve vetëm sa i shton kaosin rajonit dhe vë në buzë të greminës rendin në Lindjen e Mesme dhe më gjerë. Vendimi i presidentit amerikan Donald Trump më herët këtë muaj për të tërhequr SHBA-të nga marrëveshja bërthamore e Iranit dhe kalimi në një politikë të rinovimit të sanksioneve dhe përballjes, do ta bëjë të ardhmen e Lindjes së Mesme edhe më të pasigurt. Shenjat e këtyre javëve nuk kanë qenë inkurajuese. Vendimi i Trumpit nuk mund të justifikohet nga ndonjë shkelje e marrëveshjes nga ana e Iranit. Është në fakt një rikthim i politikës së vjetër shumë të pasuksesshme amerikane të përballjes me Iranin. Dallimi i vetëm këtë herë është se administrata e Trumpit duket e vendosur të shkojë buzë luftës – dhe më tej

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more