Skip to main content

Posts

Showing posts from August, 2019

CNET: “Best places to sell your used electronics in 2019 - CNET” plus 22 more

CNET: “Best places to sell your used electronics in 2019 - CNET” plus 22 more Best places to sell your used electronics in 2019 - CNET Trusty reusable coffee cups to keep your coffee hot and wallet full - CNET Joker early reviews: 'Dark, sick, twisted' and an Oscar contender - CNET Best TV antennas for cord-cutters, starting at just $10 - CNET 5G myths: What's true and what's not about the next-gen network - CNET Best cheap true wireless earbuds: Top AirPods alternatives for $100 or less - CNET The best portable grills for apartment dwellers - CNET iPhone XR vs. iPhone 8 Plus: Which iPhone should you buy? - CNET iPhone 11, Apple Watch 5 and more: The final rumors - CNET The best Labor Day 2019 mattress sales right now: Casper, Tempur-Pedic, Helix and more - CNET The best Labor Day laptop deals at Best Buy - CNET Your phone scree

Bota Sot: “Kadri Veseli tregon se si u njoftua me bashk?shorten e tij, Violet?n” plus 7 more

Bota Sot: “Kadri Veseli tregon se si u njoftua me bashk?shorten e tij, Violet?n” plus 7 more Kadri Veseli tregon se si u njoftua me bashk?shorten e tij, Violet?n Tadiq akuza Vu?iqit: Do t? humbim gjith?ka p?rball? Kosov?s Sondazhi n? Shqip?ri: PDK prin bindsh?m me vota, LDK e kat?rta Simi? fton serb?t t? jen? unik dhe votojn? List?n Serbe Da?iq p?r em?rimin e Palmer – d?shir? e ShBA-ve p?r zgjidhjen e shpejt? t? Kosov?s PDK’s? i shtohet edhe nj? ekonomist me p?rvoj? shum?vje?are Da?iqin e frik?son p?rvoja e Palmer n? DASH: Shpresoj ta ndjek? politik?n e administrat?s aktuale Nd?rron jet? n?na e Skender Perpepaj - drejtorit t? “Gazeta e Alpeve Tropoja” Kadri Veseli tregon se si u njoftua me bashk?shorten e tij, Violet?n Posted: 31 Aug 2019 12:02 PM PDT Lideri i PDK-së Kadri Veseli është politikani që më shumti del me bashkëshorten e tij në aktivitete pub

“Bodyguard (2011) HD” plus 3 more Filmaon.com

“Bodyguard (2011) HD” plus 3 more Filmaon.com Bodyguard (2011) HD The Holiday (2006) HD The Lion King (2019) Dark Phoenix (2019) Bodyguard (2011) HD Posted: 31 Aug 2019 11:14 AM PDT Filmaon.cc Bodyguard (2011) HD E bija e një fisniku të pasur fshehurazi bie në dashuri me truprojën e saj… Bodyguard (2011) HD Bodyguard (2011) HD The Holiday (2006) HD Posted: 31 Aug 2019 06:23 AM PDT Filmaon.cc The Holiday (2006) HD Dy femra me probleme me meshkujt ndërrojnë shtëpitë me njëra-tjetrën në shtete të ndryshme, ku secila takon një djalë vendas me të cilin bie në dashuri… The Holiday (2006) HD The Holiday (2006) HD The Lion King (2019) Posted: 30 Aug 2019 07:34 PM PDT Filmaon.cc The Lion King (2019) Simba idolizon babain e tij, Mbretin Mufasa, dhe merr për zemër fatin e tij mbretëror. Por jo të gjithë në mbretëri festojnë ardhjen e të riut të cubave. Scar, vëllai i Mufasa-së dhe ish-

“Gabimet më të shpeshta që bëhen në menaxhim” plus 9 more Ekonomia Online

“Gabimet më të shpeshta që bëhen në menaxhim” plus 9 more Ekonomia Online Gabimet më të shpeshta që bëhen në menaxhim Ansu Fati me rekord të madh, bëhet lojtari më i ri në histori të Barçës që shënon në La Liga Të jesh e pavarur ekonomikisht në një lidhje I dënuar me burgim të përjetshëm sepse vodhi 50 dollarë, lirohet pas 36 vitesh Manchester United në kërkim të një sulmuesi “Sukses është kur e bën mirë punën tënde dhe askush nuk të sheh” Serwer për emërimin e Palmer: Tendencë për të arritur një marrëveshje të nxituar mes Kosovës dhe Serbisë Grejpfruti, vetitë e jashtëzakonshme të tij që ndoshta si keni ditur Vjosa Osmani në Mitrovicë: Kosova nuk është e asnjë politikani, por e qytetarëve Chelsea lëshon fitoren nga duart Gabimet më të shpeshta që bëhen në menaxhim Posted: 31 Aug 2019 10:20 AM PDT Ja se cilat janë disa prej gabimeve më të shpeshta që ju pengojnë në rrugëtimin tuaj

“Oportunistët, militantët, injorantët, kameleonët, zhurmaxhinjtë, halldupët, hajdutët dhe dhembja e përditshme” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Oportunistët, militantët, injorantët, kameleonët, zhurmaxhinjtë, halldupët, hajdutët dhe dhembja e përditshme” plus 1 more Telegrafi Opinione Oportunistët, militantët, injorantët, kameleonët, zhurmaxhinjtë, halldupët, hajdutët dhe dhembja e përditshme Posted: 31 Aug 2019 02:05 AM PDT Kur më pat pyetur dikush se ku e gjejmë ngushëllimin për anëtarët e familjes që janë vrarë në luftë, i pata thënë se ne kemi dy ngushëllime. Ngushëllimi i parë për ta është liria. Me lirinë ne ngushëllohemi që s'i kemi familjarët në mesin tonë. Liria e mbush zbrazëtirën e tmerrshme që ata kanë lënë pas. Liria është ilaçi për dhembjen tonë. Ndërsa, ngushëllimi ynë i dytë është fakti se për ta ne kemi pasur një vdekje, një varrim, një vajtim dhe pastaj një kujtim të përhershëm. Shumë familjarë të viktimave të pafajshme të luftës nuk e kanë pasur fatin tonë. Shumë trupa për një kohë të gjatë – shumë prej tyre as sot e kësaj dite – nuk janë gjetur. Shumë familj

“Microsoft Says Windows 10 1809 Users Can Dismiss 1903 Update Alerts” plus 3 BleepingComputer.com

“Microsoft Says Windows 10 1809 Users Can Dismiss 1903 Update Alerts” plus 3 BleepingComputer.com Microsoft Says Windows 10 1809 Users Can Dismiss 1903 Update Alerts TrickBot Bypasses Secure Email Gateway Using Google Docs Phishing Windows 10 v1903 Update KB4512941 Released With Sandbox Fix & More Google Warns iPhone Users of Data-Stealing Malware Attacks Microsoft Says Windows 10 1809 Users Can Dismiss 1903 Update Alerts Posted: 30 Aug 2019 04:36 PM PDT Microsoft says that Windows 10, version 1809 users who have recently started receiving update notifications to install the Windows 10, version 1903 can dismiss them and update at a later time. [...] TrickBot Bypasses Secure Email Gateway Using Google Docs Phishing Posted: 30 Aug 2019 02:21 PM PDT The Google Docs online word processor is being used by attackers to disseminate TrickBot banking Trojan payloads to unsuspecting victims via ex

“YouTube Said to Be Fined Up to $200 Million for Children’s Privacy Violations” plus 2 more NYT > Technology

“YouTube Said to Be Fined Up to $200 Million for Children’s Privacy Violations” plus 2 more NYT > Technology YouTube Said to Be Fined Up to $200 Million for Children’s Privacy Violations Twitter C.E.O. Jack Dorsey’s Account Hacked It’s Not Easter, but There Might Be a Surprise Hidden on This Article YouTube Said to Be Fined Up to $200 Million for Children’s Privacy Violations Posted: 30 Aug 2019 04:38 PM PDT The fine, from the Federal Trade Commission, could have significant repercussions for other social media platforms that are popular with children. Twitter C.E.O. Jack Dorsey’s Account Hacked Posted: 30 Aug 2019 05:30 PM PDT Mr. Dorsey's account began posting racial epithets, profanities and bomb threats on Friday afternoon. A company spokesman confirmed it was hacked. It’s Not Easter, but There Might Be a Surprise Hidden on This Article Posted: 30 Aug 2019 12:27 PM PDT

FunToyzCollector: “Sesame Street toys Playdoh toys review Learn colors shapes and numbers” plus 1 more

FunToyzCollector: “Sesame Street toys Playdoh toys review Learn colors shapes and numbers” plus 1 more Sesame Street toys Playdoh toys review Learn colors shapes and numbers Posted: 30 Aug 2019 04:26 PM PDT Toy Surprise Toy Story 4 Paw Patrol Mashems Cutetitos Babitos pop-up toys Posted: 30 Aug 2019 04:29 PM PDT You are subscribed to email updates from FunToys Collector Disney Toys Review . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Negociatat, ministrat e BE-së më të gatshëm për filluar procesin” plus 9 more - Gazeta Dita

“Negociatat, ministrat e BE-së më të gatshëm për filluar procesin” plus 9 more - Gazeta Dita Negociatat, ministrat e BE-së më të gatshëm për filluar procesin Veliera holandeze pëson defekt në Karaburun, shpëtohen dy persona në bord Zëri i Radio Tiranës dhe liria e medias sot Përfundon ndërhyrja në shkollën e Kasharit, gati për të pritur nxënësit denjësisht Letër në vargje të tredhurve në PS Në kërkim nga Italia, kapet në Tiranë i riu i dënuar për përdhunim dhe rrëmbim Koncesionet, Portalet, Meta, 37 nismat që presin votën e deputetëve Ndërlikimet që shkakton mpiksja e gjakut Festohet 75-vjetori i çlirimit të Pogradecit Dy opinione: Pse vazhdojmë të marrim arratinë nga Shqipëria Negociatat, ministrat e BE-së më të gatshëm për filluar procesin Posted: 31 Aug 2019 01:55 AM PDT Në takimin jo formal të Ministrave të Punëve të Jashtme të BE-së ka patur një gatishmëri më të madhe për fi

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more