Skip to main content

Posts

Showing posts from September, 2017

Pa rrotlla: “Jose Mourinho me transferim interesant nga Turqia” plus 9 more

Pa rrotlla: “Jose Mourinho me transferim interesant nga Turqia” plus 9 more Jose Mourinho me transferim interesant nga Turqia Nobeli i paqes, pretendentë Merkel dhe Amal Clooney Valdrini sapo publikoi një foto intime me nusen nga dhoma e fjetjes! 4 fëmijë mes viktimave nga sulmet në Siri Martohet vëllai i Morena Tarakut, këngëtarja shkëlqen në dasmë (Foto) Man City i fortë për Chelsean, fiton midis “Stamford Bridge” Si ta dekoroni dhomën tuaj (Video) Gruevski nga Gostivari: Kemi punuar për të gjithë njëlloj ‘Mrekulli’, nëna e bijë sjellin në jetë foshnjat në të njëjtën kohë De Biasi merr fitoren e parë në Spanjë Jose Mourinho me transferim interesant nga Turqia Posted: 30 Sep 2017 12:45 PM PDT Jose Mourinho i ka drejtuar sytë kah Superliga e Turqisë. Sipas gazetës turke, Fanatik, menaxheri i Manchester Untiedit, Jose Mourinho ia ka vërë syrin mesfushorit të ri të Trabzonsporit, Yu

Vine Age: “Beyond Vines Compilation (Part 5) BEST Facebook & Instagram Videos September 2017 - Vine Age✔” plus 1 more

Vine Age: “Beyond Vines Compilation (Part 5) BEST Facebook & Instagram Videos September 2017 - Vine Age✔” plus 1 more Beyond Vines Compilation (Part 5) BEST Facebook & Instagram Videos September 2017 - Vine Age✔ Posted: 30 Sep 2017 01:46 PM PDT Brandon Bowen Vines Vs Austin Geter Vines (W/Titles) Best Vine Compilation 2017 - Vine Age✔ Posted: 30 Sep 2017 12:21 PM PDT You are subscribed to email updates from Vine Age . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Albeu: “Haradinaj e Mustafa, pozicione të pandryshuara për Demarkacionin” plus 19 more

Albeu: “Haradinaj e Mustafa, pozicione të pandryshuara për Demarkacionin” plus 19 more Haradinaj e Mustafa, pozicione të pandryshuara për Demarkacionin Shembet tribuna teksa festohej goli i Lilës, dhjetëra tifozë të plagosur në kampionatin francez Tmerr në qiell, motori i avionit shpërbëhet mbi oqean (VIDEO) Shtyhet sërish fundi i botës, ja çfarë thonë parashikimet e tjera Albi zgjodhi prindërit para Klaudia Pepës dhe nuk pendohet Albi Nako tregon se si u ndje kur Klaudia e cilësoi si "vëlla të madh" (VIDEO) Viola Spiro për lidhjen me Arjonin: Nuk jemi miq, por tatuazhin për të e kam ende (VIDEO) Gjen portofolin e një qytetari, ja çka bërë me të këngëtari i njohur Kokëdhima-Ramës: Je dhjaks dhe i pabesë Nëse keni probleme me fytyrën konsumoni këto ushqime Dalin pamjet nga aksidenti që i mori jetën të riut në Durrës (FOTO) Nënë e bijë sjellin në jetë foshnjat në të njëjtën kohë (FOT

“Katalunia vazhdon me referendumin, Madridi e kundërshton” plus 16 more Radio Evropa e Lirë

“Katalunia vazhdon me referendumin, Madridi e kundërshton” plus 16 more Radio Evropa e Lirë Katalunia vazhdon me referendumin, Madridi e kundërshton Tillerson në Kinë, bën thirrje për “qetësi” ndaj Koresë së Veriut Sulmet ajërore në Siri vrasin së paku 28 civilë Skena politike, nga fjalori i degraduar te dhuna fizike Lideri opozitar rus përballë Putinit Vritet një ushtar rus në Lindjen e Largët Rusi: Navalny organizon protestë pas ndalimit policor Ukrainë: Një lëndë shpërthyese ka shkaktuar zjarrin në depon e municioneve Protestuesit kërkojnë “Zgjedhje të drejta” në Kirgistan Tillerson do të takohet me liderët e lartë kinezë Maqedonia, me dy milionë banorë dhe më se 1.8 milion votues Afganistan: Sulmet me bombë vrasin dhe plagosin dhjetëra persona Hamza: Do të rritet buxheti dhe pagat e punëtorëve Moska akuzon CNN-in për shkelje ligjore Trumpi paralajmërohet për përforcim t

Tirana Observer: ““Nëse do Berisha e shkarkon për 24 orë Bashën”, si i përgjigjet deputeti i PD-së Jozefina Topallit” plus 9 more

Tirana Observer: ““Nëse do Berisha e shkarkon për 24 orë Bashën”, si i përgjigjet deputeti i PD-së Jozefina Topallit” plus 9 more “Nëse do Berisha e shkarkon për 24 orë Bashën”, si i përgjigjet deputeti i PD-së Jozefina Topallit Unaza ideale e fejesës bazuar në shenjën e horoskopit Dalin skenat e para të serialit të ri të Tolgahan Sayisman, burri Almeda Abazit ‘Dashuri e pafund’, kandidat për çmimet Emmy në kategorinë “Seriali më i mirë” Aktoret femra të Hollywoodit që nuk po e humbasin shkëlqimin e tyre Pensionet e emigrantëve, kush ka punuar në Itali dhe Shqipëri mund të marrë dy pensione Deputeti i LSI tjetër thirrje Lu dhe Vlahutin: Mos heshtni, shpëtojeni Vetingun Sarah Jessica Parker trishton fansat me lajmin e saj Chloe Khan, tregon format perfekte në Insagram Pas mesazhit të Donald Lu, reagon Basha: Ja ku i shpenzon paratë tuaja Qeveria Rama “Nëse do Berisha e shkarkon për 24 orë B

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more