Skip to main content

Posts

Showing posts from July, 2019

CNET: “Hyundai will make Rear Occupant Alert standard by 2022 - Roadshow” plus 23 more

CNET: “Hyundai will make Rear Occupant Alert standard by 2022 - Roadshow” plus 23 more Hyundai will make Rear Occupant Alert standard by 2022 - Roadshow How to choose the best pair of running shoes - CNET Amazon's Personal Shopper service hopes to unravel the competition - CNET Wonder Woman 1984: Photos, release date, plot details, cast and more - CNET Best headphones for running in 2019 - CNET Fortnite season 10: Leaked trailer may reveal aftermath of Loot Lake orb explosion - CNET LightSail 2 mission declares success as it sets sail on sunlight - CNET VW recalls 28,000 CC and Tiguan vehicles for inadvertent airbag deployment - Roadshow Samsung teases new Galaxy Watch, Galaxy Tab ahead of Note 10 Unpacked event - CNET ABC, CBS, Fox, NBC sue small streaming-TV startup Locast - CNET Tokyo Olympics tickets are sold out. Here's how to buy them next

Bota Sot: “Muhaxheri: Arban Abrashi nuk mund t? injorohet si kandidat konsensual p?r kryetar t? LDK-s?” plus 23 more

Bota Sot: “Muhaxheri: Arban Abrashi nuk mund t? injorohet si kandidat konsensual p?r kryetar t? LDK-s?” plus 23 more Muhaxheri: Arban Abrashi nuk mund t? injorohet si kandidat konsensual p?r kryetar t? LDK-s? Kolona deri n? kat?r or? n? Merdare Tha?i: I gatsh?m t'i shpall zgjedhjet n?se nuk ka nj? zgjidhje tjet?r D?nime deri 40 mij? euro p?r fatura t? rreme n? Mal t? Zi Uk Lushi: Maqedonia e Veriut mund t? ekstradoj? n? Serbi vet?m njer?zit me n?nshtet?si serbe, por jo Shqiptar?t! U tha se b?ri vet?vrasje, m?sohet shkaku i vdekjes s? biznesmenit Fehmi Gashi Kosova ??shtja kryesore e debatit n? senatin amerikan, flet ambasadori i ardhsh?m amerikan n? Serbi, Entoni Godfri Da?iqi takohet me delegacionin e BE-s?, flasin p?r Kosov?n Pushime n? gusht? Meteorolog?t japin lajmin e keq Oda Amerikane ndan mir?njohjet e Partneritetit SHBA-Kosov? Tha?i: P?rkrahja e Austris? p?r proceset integruese mbetet

“Gorgeous (1999) HD” plus 3 more Filmaon.com

“Gorgeous (1999) HD” plus 3 more Filmaon.com Gorgeous (1999) HD The Lincoln Lawyer (2011) HD El Chicano (2018) HD 4 latas (2019) HD Gorgeous (1999) HD Posted: 31 Jul 2019 10:30 AM PDT Filmaon.cc Gorgeous (1999) HD Një vajzë romatike udhëton në Hong Kong në kërkim të dashurisë dhe takon një luftëtar profesionist me të cilin dashurohet… Gorgeous (1999) HD Gorgeous (1999) HD The Lincoln Lawyer (2011) HD Posted: 31 Jul 2019 10:21 AM PDT Filmaon.cc The Lincoln Lawyer (2011) HD Një avokat zhvillon biznesin nga pjesa e pasme e makinës së tij të qytetit Lincoln ndërsa përfaqëson një klient të profilit të lartë në Beverly Hills. The Lincoln Lawyer (2011) HD The Lincoln Lawyer (2011) HD El Chicano (2018) HD Posted: 31 Jul 2019 02:06 AM PDT Filmaon.cc El Chicano (2018) HD Dy binjakë nga Los Anxhelesi lindor, vendosin të kenë jetë të ndryshme dhe përfundojnë në krahë të kundërt të ligji

“Pyetja e Kryeministrit dhe një kujtim nga Gjimnazi” plus 2 more Telegrafi Opinione

“Pyetja e Kryeministrit dhe një kujtim nga Gjimnazi” plus 2 more Telegrafi Opinione Pyetja e Kryeministrit dhe një kujtim nga Gjimnazi Letër e hapur kryeministrit Edi Rama Një verë, një politikum Pyetja e Kryeministrit dhe një kujtim nga Gjimnazi Posted: 31 Jul 2019 02:07 AM PDT U bënë plot vite qëkur u pata ulur për të parën herë në bankat e Gjimnazit. Siç e do zakoni, java fillestare pati kaluar me njohjen e shoqeve e shokëve të klasës dhe të mësimdhënësve. Ishte një lloj deja vu e ciklit të mesëm të ulët, kur pas ndarjes nga mësuesja, numri i arsimtarëve na dukej si aradhe e pafund ushtarake, sigurisht, jo gjithaq miqësore. Njërën prej ditëve të kësaj jave në gjimnaz, ndër tjerash, në klasën tonë erdhi një profesor. Kishte një stil të veçantë; tek ai, sikur i pamë shkëndijat se nuk do të lëshonte pe në disiplinë gjatë orëve të mësimit, por njëherësh nuk i mungonte as buzëqeshja në fytyrë. Sapo përfundoi procedurat me

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more