Skip to main content

Posts

Showing posts from October, 2016

Albeu: “"Dance With Me" zëvendëson Robert Aliajn me ?Lilin? (VIDEO)” plus 19 more

Albeu: “"Dance With Me" zëvendëson Robert Aliajn me ?Lilin? (VIDEO)” plus 19 more "Dance With Me" zëvendëson Robert Aliajn me ?Lilin? (VIDEO) Tensionet/ Ministria e Jashtme Shqiptare thërret për sqarime ambasadorin grek Gazeta amerikane/ Hillary Clinton po blen armë të paligjshme nga Shqipëria? Cilët janë katër qytetet më të rrezikuar nga tërmetet në Shqipëri Turistja çeke kishte tentuar edhe të mbytej në det 9 ditë më parë Të paktën 20 të vdekur nga përplasja e autobusit me kamionin në Brazil Shqiptari i plagosur e i pastrehë nga tërmeti në Itali, jeton prej tre ditësh mes pluhurit Tërmeti në Itali, Renzi: Nuk do të ketë tenda për të pastrehët Çështja e e-maileve çon në avantazh Donald Trump, ja me sa pikë afrohet Nishani: Disa politikanë nuk ndahen dot nga e kaluara komuniste Largohet edhe një deputet tjetër nga PS Kosova paralajmëron qytetarët e saj: Mos udhëtoni për n

Bota Sot: “Bileta falas p?r t? njohur m? mir? Europ?n” plus 20 more

Bota Sot: “Bileta falas p?r t? njohur m? mir? Europ?n” plus 20 more Bileta falas p?r t? njohur m? mir? Europ?n Shoqata Austriake premton mb?shtetjen p?r QKUK Student?t nga Franca, Gjermania, Serbia dhe Kosova vizituan Prokurorin? e Shtetit Policia Federale trefishon ndalesat e hyrjes n? Zvic?r, nga 28 n? 97 Serbia n?n ethet e spiunimeve Rrustem Musa em?rohet z?vend?sminist?r i Ministris? s? Sh?ndet?sis? Gazeta gjermane: Vendimi i sot?m q? rrezikon stabilitetin e shqiptar?ve ‘Indiana Jane’ b?n ‘s?rf’ n? varrin m? t? madh n? bot? Barbar?t: ISIS i fsheh bombat tek lodrat e f?mij?ve Nafta u lirua 4 % p?r nj? jav? Da?iq: Kosova n? OKB, n?se Serbia vendos sanksione ndaj Rusis? Apeli p?r 9 muaj pranoi 103 l?nd? p?r keqp?rdorim t? detyr?s Kompania ajrore “Easyjet” n? Milano s’pranon 17 vje?aren shqiptare n? avion, e zbret n

ABC News: “FBI Obtains Warrant Needed to Start Reviewing Emails Found on Laptop Used by Clinton Aide” plus 24 more

ABC News: “FBI Obtains Warrant Needed to Start Reviewing Emails Found on Laptop Used by Clinton Aide” plus 24 more FBI Obtains Warrant Needed to Start Reviewing Emails Found on Laptop Used by Clinton Aide It Took Weeks to Inform the FBI Director About Possible Clinton Emails Former DOJ Officials Pen Letter Criticizing Comey Oklahoma Murder Suspect Dead After Shootout With Police, Deputy Sheriff Shot Spirit Airlines Flight Evacuated Over Possible Bomb Threat In Dawn Assault, Iraqi Special Forces Near Mosul From East Harry Reid Accuses FBI Director of Breaking Federal Law Police: Man Crashes Into Gate of Virginia Naval Station 2 Teens Killed, 4 Others Injured in Md. Shooting Jury Selection Begins for Officer in Death of Black Motorist House Republican Defends FBI Director Over Email Review Voter Complaints up as Election Day Nears, Advocates Say LA Police Chief Injured in of

Lajmi.net: “Momenti i rënies në tokë i tre astronautëve pas 115 ditësh në hapësirë (Foto)” plus 8 more

Lajmi.net: “Momenti i rënies në tokë i tre astronautëve pas 115 ditësh në hapësirë (Foto)” plus 8 more Momenti i rënies në tokë i tre astronautëve pas 115 ditësh në hapësirë (Foto) Horoskopi, 31 tetor 2016 Veseli: Vetëvendosje po e luan lojën e sulmit si teknikë mbrojtje Parashikimi i motit për këtë javë, ndryshojnë temperaturat Pesë gjëra që fëmijët do të mbajnë mend nga ju kur të rriten Organizata Botërore e Shëndetësisë thotë se pamundësia për të gjetur partner është paaftësi Binjakja qan kur kupton se është vetëm një minutë më e vogël se motra Ngjitet me duar në ndërtesë për ta shpëtuar një fëmijë (Video) Njihuni me mbretin që ka 100 gra dhe 500 fëmijë Momenti i rënies në tokë i tre astronautëve pas 115 ditësh në hapësirë (Foto) Posted: 30 Oct 2016 11:32 PM PDT Ekuipazhi i përbashkët nga Shtetet e Bashkuara, Rusia dhe Japonia, ka zbritur në mënyrë të sigurt në Kazakistan, pas qëndri

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more