Skip to main content

Posts

Showing posts from May, 2019

“Charlie Says (2018) HD” plus 2 more Filmaon.com

“Charlie Says (2018) HD” plus 2 more Filmaon.com Charlie Says (2018) HD The Poison Rose (2019) HD Outlaws Don’t Get Funerals (2019) HD Charlie Says (2018) HD Posted: 31 May 2019 04:23 AM PDT Charlie Says (2018) HD Filmaon.cc Një vajzë e re u dënuan me vdekje në rastin e famëkeq të vrasjes Manson, por kur u hoq dënimi me vdekje, dënimi i saj u bë burgim i përjetshëm. Një student i ri i diplomuar u dërgua për të mësuar atë – dhe përmes saj ne dëshmojmë transformimet e saj ndërsa përballen me realitetin e krimeve të tyre të tmerrshme. The post Charlie Says (2018) HD appeared first on Filmaon.cc . The Poison Rose (2019) HD Posted: 31 May 2019 01:48 AM PDT The Poison Rose (2019) HD Filmaon.cc Një hetues privat kthehet në vendlindjen e tij për të zgjidhur një mister në një spital privat. Aty, ai përballet me fantazmat e të shkuarës dhe zbulon të fshehta që ndryshojnë të ardhmen e tij dhe të shumë banorëv

Bota Sot: “Serbia dhe Bosnja pritet t? i kund?rvihen taks?s 100%” plus 24 more

Bota Sot: “Serbia dhe Bosnja pritet t? i kund?rvihen taks?s 100%” plus 24 more Serbia dhe Bosnja pritet t? i kund?rvihen taks?s 100% Lumir Abdixhiku: K?so pamje tregojn? p?r shtetin e d?shtuar n? rr?nj? Ambasadori i Gjermanis? n? Kosov? tallet me Ana B?rnabiq Shtatz?ni jasht? mitre, mjek?t gabojn? nd?rhyrjen, e l?n? sterile Brukseli reagon ndaj gjuh?n raciste t? Kryeministres serbe p?r shqiptar?t Sali Berisha: I shkat?rrova Tha?in e Ram?n Schieb: Marr?veshja finale Kosov?-Serbi nuk duhet t? hap probleme t? reja Vjosa Osmani tregon sa vota kan? p?r mocionin Vilson porosit Serbin?: ShBA nuk do t? imponoj zgjidhje, nd?rsa ju p?rballuni me realitetin Vu?iq: Prit?m 24 or? q? BE t? reagoj?, e dim? ?far? duhet t? b?jm? Stefanovi?: Situata ?sht? komplekse, gatishm?ria e plot? e ushtris? dhe policis? mbetet n? fuqi “Jam e trishtuar kur b?j seks me gjyshin”, i moshuari d?nohet pas

“DeepMind Can Now Beat Us at Multiplayer Games, Too” plus 8 more NYT > Technology

“DeepMind Can Now Beat Us at Multiplayer Games, Too” plus 8 more NYT > Technology DeepMind Can Now Beat Us at Multiplayer Games, Too Uber’s First Earnings Report After I.P.O.: $1 Billion Loss NASA Hires 3 Companies for Moon Deliveries Reid Hoffman: ‘You Can’t Just Sit on the Sidelines’ The Week in Tech: Disinformation’s Huge Inaction Problem China Steps Up Trade War and Plans Blacklist of U.S. Firms What if Instagram Got Rid of Likes? Apps Purged by Apple Say It Holds the Key They Need to Get Back In North Face Edited Wikipedia’s Photos. Wikipedia Wasn’t Happy. DeepMind Can Now Beat Us at Multiplayer Games, Too Posted: 31 May 2019 01:27 AM PDT Chess and Go were child's play. Now A.I. is winning at capture the flag. Will such skills translate to the real world? Uber’s First Earnings Report After I.P.O.: $1 Billion Loss Posted: 30 May 2019 03:30 PM PDT The ride

“Shenjat që tregojnë se ju jeni biznesmen “i lindur”” plus 9 more Ekonomia Online

“Shenjat që tregojnë se ju jeni biznesmen “i lindur”” plus 9 more Ekonomia Online Shenjat që tregojnë se ju jeni biznesmen “i lindur” Gabimi më i madh në një letër motivimi Largoni mykun nga shtëpia me uthull Gjykata themelore cakton masën e paraburgimit ndaj 31 personave Let’s Do It Kosova shënon Ditën Ndërkombëtare Kundër Duhanit MIT: MIT ka për prioritet ndërtimin e infrastrukturës në kosovë, por zhvillimi i projekteve ka edhe sfidat e veta I caktohet masa e paraburgimit sulmuesit të gruas rome Coutinho zëvendëson Hazardin tek Chelsea Vajza e Kadri Veselit feston ditëlindjen të njejtën ditë me babain e saj BQK-ja shënon “Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve” me aktivitete edukative Shenjat që tregojnë se ju jeni biznesmen “i lindur” Posted: 31 May 2019 10:40 AM PDT Ndërmarrësia është një instikt. Disa e kanë të lindur e disa jo. Ekzistojnë 3 mënyra për të kuptuar nëse je i programua

Shqiptarëve u duhet një Kanun Telegrafi Opinione

Shqiptarëve u duhet një Kanun Telegrafi Opinione Shqiptarëve u duhet një Kanun Posted: 31 May 2019 02:32 AM PDT Shqiptarët kanë pasur kanune të rëndësishme, në veri e në jug, në treva të ndryshme që mbanin emra të shquar, si: Kanuni i Maleve, i Lekë Dukagjinit, i Skënderbeut, i Papa Zhulit të Labërisë etj., por duke qenë se ata i përkasin historisë, për disa njerëz "modernë" ky titull shkrimi mund të ngjajë provokues, për faktin se vendi ynë ka njëqind vjet që qeveriset me Kushtetutë. Mirëpo, ka një arsye pse e sjellim në vëmendje Kanunin sot. Nëse Kushtetuta është ligji themeltar i shtetit, Kanuni, para se ligj dokesor, ishte kod moral, thënë ndryshe, "ligji themeltar" jo i shtetit, por i shoqërisë dhe drejtpërsëdrejti i njeriut. Ai ishte institucion vetëveprues, pa pasur parti, qeveri, hipoteka, polici, gjykata që të merreshin me zbatimin e tij. Edhe pse i pashkruar në letër, Kanuni shqiptohej përditë në zonën e tij,

“85.4GB Database Exposes Hotels' Internal Security Information” plus 8 BleepingComputer.com

“85.4GB Database Exposes Hotels' Internal Security Information” plus 8 BleepingComputer.com 85.4GB Database Exposes Hotels' Internal Security Information Microsoft Warns Users Again to Patch Wormable BlueKeep Flaw Phishing Email States Your Office 365 Account Will Be Deleted Windows 10 v1903 Upgrade Blocked Due to Some Intel Drivers Compromised Docker Hosts Use Shodan to Infect More Victims Google Targeting Deceptive Install Tactics for Chrome Extensions WordPress Plugin Flaw Used for Malicious Redirects and Pop-Ups Microsoft Windows Terminal YouTube Video Removed for Copyright Claim POS Malware Steals Payment Info From 103 Checkers Restaurants 85.4GB Database Exposes Hotels' Internal Security Information Posted: 31 May 2019 08:37 AM PDT An unprotected server exposed for an unknown period security-related event logs and records of various hotel brands. The info originated fr

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more