Skip to main content

Posts

Showing posts from October, 2019

CNET: “AirPods Pro and Deep Fusion are here video - CNET” plus 24 more

CNET: “AirPods Pro and Deep Fusion are here video - CNET” plus 24 more AirPods Pro and Deep Fusion are here video - CNET WhatsApp gets fingerprint unlock on Android, here's how to set it up - CNET Google turns to court to protest ties to rivals in antitrust probe - CNET Sisters win Halloween dressed as adorable NASA lunar module and astronaut - CNET Blizzard's Blizzcon 2019: How to watch the protests, announcements and more - CNET The best smart displays of 2019 - CNET Star Wars has never been better, thanks to Disney - CNET Visible launches discounted family plan -- and the family is optional - CNET 2020 Mazda CX-9 gets new standard features, but a hefty price bump - Roadshow Costco Black Friday and Cyber Monday 2019 deals - CNET Vaping: The illnesses and controversies as the death toll climbs - CNET Netflix's The Witcher: New trai

“The Kill Team (2019) HD” plus 1 more Filmaon.com

“The Kill Team (2019) HD” plus 1 more Filmaon.com The Kill Team (2019) HD Posted: 31 Oct 2019 01:40 AM PDT Filmaon.cc The Kill Team (2019) HD Një ushtar i ri amerikan në Afganistan, i shqetësuar nga sjellja e komandantit të tij përballet me një dilemë morale… The Kill Team (2019) HD The Kill Team (2019) HD Palm Swings (2017) +18 Posted: 30 Oct 2019 11:35 PM PDT Filmaon.cc Palm Swings (2017) +18 Pasi shpërngulen në Palm Springs, një çift i sapomartuar surprizohen kur mësojnë fantazitë seksuale të komshinjve të tyre… Palm Swings (2017) +18 Palm Swings (2017) +18 You are subscribed to email updates from Movies – Filmaon.cc . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Bota Sot: “Leonardo DiCaprio mbështet nismën për mbrojtjen e lumit Vjosa” plus 9 more

Bota Sot: “Leonardo DiCaprio mbështet nismën për mbrojtjen e lumit Vjosa” plus 9 more Leonardo DiCaprio mbështet nismën për mbrojtjen e lumit Vjosa Bordi i APK-së miraton transaksionet e SHAL 51 Vetëm profesori Zekeria Cana, ishte në Odën e Jasharajve, në vitin 1998. Ku ishin ‘komandantët’? Fajon: Pres që Këshilli i BE-së ta ndryshojë vendimin për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë Harçenko: Kosova duhet të jetë fokusi kryesor i Këshillit të Sigurimit të OKB-së Ambasadori rus: Kosova duhet të jetë në fokus kryesor të Këshillit të Sigurimit Strasbourgu mund ta dënojë Kosovën me 5 milionë euro për vrasjen e Astrit Deharit, si dëmshpërblim për familjen Fotografojnë fletëvotimet, aktakuzë kundër 7 personave Albin Kurti tregon se ka zbuluar diçka interesante pak ditë para se të vritej Oliver Ivanoviq Raportuesi për Serbinë në PE: Kërkojmë bisedime të shpejta dhe konkrete për Kosovën Leonardo Di

“Çaji jeshil është mjaft i dobishëm për peshën” plus 9 more Ekonomia Online

“Çaji jeshil është mjaft i dobishëm për peshën” plus 9 more Ekonomia Online Çaji jeshil është mjaft i dobishëm për peshën Rita Ora në listën e 10 të famshmëve më të paguar nga kontratat me kompanitë e pijeve alkoolike Nicole Scherzinger e lënduar nga vdekja e kushëririt të saj Lansohet “monografia e edukimit”, e cila synon përmirësimin e sistemit arsimor Reeker: SHBA-ja nuk është e përqendruar në idenë e ndryshimit të kufijve mes Kosovës dhe Serbisë Carragher thotë se Mustafi i ka ditët e numëruara tek Arsenali Nis transferimi i të burgosurve nga Italia në Shqipëri 6 miliarderët që nuk kanë mbaruar as shkollën e mesme “Messi duhet t’i bashkohet Realit për të dëshmuar se është më i miri në histori” Kosovë – Angli, ky është çmimi i biletave Çaji jeshil është mjaft i dobishëm për peshën Posted: 31 Oct 2019 10:25 AM PDT Çaji jeshil, një përbërës natyral, që është bërë majft popullor v

“Vjosa Osmani si shtetare” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Vjosa Osmani si shtetare” plus 1 more Telegrafi Opinione Vjosa Osmani si shtetare Posted: 31 Oct 2019 12:15 AM PDT Para pak ditësh, kryesues ja e listës së LDK-së në zgjedhjet e fundit, Vjosa Osmani, kishte dhënë një intervistë të gjatë për radion "Evropa e Lirë", ku kishte folur si një shtetare e vërtetë. Pa tabu, e sigurt në vetvete, por me kujdes dhe vetëpërmbajtje të madhe, si një zonjë krejt e vetëdijshme për përgjegjësinë historike që do të marrë pas pak javësh para kombit dhe vendit, ajo kishte prekur sfidat më kryesore që ka përpara koalicioni fitues LVV-LDK, me të cilat ky koalicion ka filluar tashmë të përballet. Përshtypja ime e përgjithshme, pas leximit të kësaj interviste është se Vjosa Osmani i njeh në thellësi këto sfida, është realiste në vlerësimin e tyre dhe ka vizion për zgjidhjen e tyre. Ajo shprehet me një talent të dukshëm politik dhe jam plot shpresë tashmë se, bashkë me Albin Kurtin, do të përbëjnë një tand

“Twitter Will Ban All Political Ads, C.E.O. Jack Dorsey Says” plus 11 more NYT > Technology

“Twitter Will Ban All Political Ads, C.E.O. Jack Dorsey Says” plus 11 more NYT > Technology Twitter Will Ban All Political Ads, C.E.O. Jack Dorsey Says A Greater Understanding of Race and Identity Through Tech Netflix Expands Into a World Full of Censors Tales From the Teenage Cancel Culture Stick to Sports? No Way. Deadspin Journalists Quit en Masse. A Physics Magic Trick: Take 2 Sheets of Carbon and Twist Apple Offers Upbeat Forecast While Profit Continues to Fall Facebook’s Earnings and Revenue Jump, Topping Forecasts Lyft Focuses on Profitability as Cash-Burning Companies Lose Luster This Guy Thought He Beat Facebook’s Controversial Political Ads Policy 2 Plead Guilty in 2016 Uber and Lynda.com Hacks Amazon Tests ‘Soul of Seattle’ With Deluge of Election Cash Twitter Will Ban All Political Ads, C.E.O. Jack Dorsey Says Posted: 30 Oct 2019 05:32 PM PDT The social

“QSnatch Malware Infects Thousands of NAS Devices, Steals Credentials” plus 9 BleepingComputer.com

“QSnatch Malware Infects Thousands of NAS Devices, Steals Credentials” plus 9 BleepingComputer.com QSnatch Malware Infects Thousands of NAS Devices, Steals Credentials New Gafgyt Variant Recruits Routers to DDoS Servers for Valve Games Phishing Campaign Targets Precision Engineering Company New Office 365 Phishing Scams Using Audio Voicemail Recordings Fraudster Admits Role In Theft of Millions From Thousands of Army Members Bed Bath & Beyond Discloses Customer Login Credentials Breach Microsoft Issues Workaround for Windows 10 User Creation IME Bug Paradise Ransomware Decryptor Gets Your Files Back for Free Microsoft Users Hit with Phishing Kits Hosted on Thousands of Domains 21 Million Logins for Top 500 Firms Offered on the Dark Web QSnatch Malware Infects Thousands of NAS Devices, Steals Credentials Posted: 31 Oct 2019 07:20 AM PDT Thousands of QNAP NAS devices are get

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more