Skip to main content

Posts

Showing posts from March, 2019

CNET: “Captain Marvel about to blast past $1 billion at box office - CNET” plus 20 more

CNET: “Captain Marvel about to blast past $1 billion at box office - CNET” plus 20 more Captain Marvel about to blast past $1 billion at box office - CNET Apple AirPower's death could be the best thing for you and your iPhone - CNET SpaceX could fire up both of its next-gen rockets soon - CNET The Matrix remembered at 20: Keanu classic or cyberpunk snooze? - CNET Glowing fireball meteor lights up Florida skies - CNET SNL spoofs Jordan Peele's movie Us with Discover Card parody ad - CNET Amazon CEO Jeff Bezos' phone hacked by Saudis, investigator says - CNET Apple AirPods 2019 review: The king of truly wireless earphones is crowned with small enhancements - CNET Jeff Bezos' $140 billion divorce: What you need to know - CNET Signing up for Apple Card? Here's how you check your credit score - CNET Gmail gave Google the confidence to take

“Sex Drive (2008) HD” plus 2 more Filmaon.com

“Sex Drive (2008) HD” plus 2 more Filmaon.com Sex Drive (2008) HD Never Grow Old (2019) HD Mirage (2018) HD Sex Drive (2008) HD Posted: 31 Mar 2019 09:35 AM PDT Sex Drive (2008) HD Filmaon.cc Një maturant udhëton përmes vendit me miqtë e tij më të mirë për t’u lidhur me një vajzë që njeh në internet… The post Sex Drive (2008) HD appeared first on Filmaon.cc . Never Grow Old (2019) HD Posted: 31 Mar 2019 09:30 AM PDT Never Grow Old (2019) HD Filmaon.cc Një varrmihës irlandez përfiton kur disa kriminelë pushtojnë një qytet paqësor amerikan. Por familja e tij fillon e kërcënohet, teksa numri i të vdekurve vazhdon e rritet….. The post Never Grow Old (2019) HD appeared first on Filmaon.cc . Mirage (2018) HD Posted: 30 Mar 2019 11:32 PM PDT Mirage (2018) HD Filmaon.cc Një stuhi e rrallë elektrike e vitit 1989 u përsërit 25 vjet më vonë, duke krijuar një komunikim përmes kohës midis

Bota Sot: “Marketet po “maskojn?” produktet e Serbis? me flamuj t? shteteve tjera” plus 9 more

Bota Sot: “Marketet po “maskojn?” produktet e Serbis? me flamuj t? shteteve tjera” plus 9 more Marketet po “maskojn?” produktet e Serbis? me flamuj t? shteteve tjera “Kosharja” e xhiruar n? Kopaonik, filmi q? rr?fen vet?m an?n serbe t? luft?s Radojeviq: Situata n? Kosov? vet?m n? dukje ?sht? e qet? Aksioni i U?K-s?, la t? vdekur 25 ?etnik serb? Shkrimtari italian Serxho Romano: Pavar?sia e Kosov?s gabim, politika e NATO-s? e d?mshme Vu?iqi i g?zohet zbrazjes s? Kosov?s kur t? ndodh? liberalizimi Pleqt? dhe t? pashkolluarit serb? nuk heqin dor? nga Kosova Historiani serb ‘godet’ Vu?iqin: Ashp?rsuat raportet me Kosov?n “Faleminderit q? djalin t?nd ja fale Kosov?s”/ Komandanti i U?K rikujton d?shmorin e luft?s Historiani serb kritikon Vu?iqin dhe opozit?n n? Serbi: Nuk ka politikan q? guxon t? thot? se na du

Evropa duhet të bashkohet përballë Kinës Telegrafi Opinione

Evropa duhet të bashkohet përballë Kinës Telegrafi Opinione Evropa duhet të bashkohet përballë Kinës Posted: 30 Mar 2019 11:30 AM PDT Guy Verhofstadt Kur kërkojnë kapital investues dhe marrëveshje komerciale në dukje fitimprurëse, qeveritë anëtare të BE-së jo gjithmonë i marrin në konsideratë interesat e përbashkëta evropiane. I tillë ka qenë rasti sidomos në lidhje me Kinën. Megjithatë, shtetet anëtare që ndjekin një marrëdhënie me Kinën në mënyrë të njëanshme rrezikojnë vetë dhe pjesën tjetër të Evropës. Përpjekjet për të përcaktuar një qëndrim të përbashkët të BE-së ndaj Kinës kanë qenë deri tani të kufizuara. Të hutuar nga saga e pafund e Brexit-it dhe kërcënimet e paraqitura nga Teknologjitë e Mëdha, liderët e BE-së nuk kanë gjetur kohë për të diskutuar shumë çështje të tjera të rëndësishme. Megjithatë, në pritje të një samiti të ardhshëm BE-Kinë më 9 prill, krerët e BE-së eksploruan qasje të përbashkëta me Kinën në një takim këtë mua

“Kreshnik Mahmuti dhe Era Janjeva kampion per U21” plus 9 more Ekonomia Online

“Kreshnik Mahmuti dhe Era Janjeva kampion per U21” plus 9 more Ekonomia Online Kreshnik Mahmuti dhe Era Janjeva kampion per U21 Ja sa duhet të jetë temperatura e dhomës ku flejnë foshnjat Largoni cigaren me këtë lloj ushqimi Shumë të mira nga ecja në mëngjes Testi i ri tregon sëmundjen e mëlçisë para se të shfaqen simptomat Do të habiteni se sa shumë është dobësuar Gili Ankthi është i trashëgueshëm DASH: Shqipëria vend tranzit për drogat e forta Prej këtyre ushqimeve mund të krijoni varësi Haxhi Avdyli: Jam neutral ndaj Anton Qunit dhe Driton Selmanajt Kreshnik Mahmuti dhe Era Janjeva kampion per U21 Posted: 31 Mar 2019 10:08 AM PDT Dje dhe sot në pallatin e Rinisë dhe sportit në Prishtinë, për herë të dytë, u mbajt Kampionati individual për grupmoshën U21. Morën pjesë rreth 50 pingpongistë dhe pingpongistet më të mira të kësaj grupmoshe. Ditën e parë u zhvilluan garat në grupe, k

“How We Hang Out at Work Together Online Now” plus 3 more NYT > Technology

“How We Hang Out at Work Together Online Now” plus 3 more NYT > Technology How We Hang Out at Work Together Online Now News Analysis: Countries Want to Ban ‘Weaponized’ Social Media. What Would That Look Like? Bezos’s Security Consultant Accuses Saudis of Hacking the Amazon C.E.O.’s Phone With Interest: The Week in Business: The Sackler Family Gets Sued, and Theresa May’s Darkest Hour How We Hang Out at Work Together Online Now Posted: 31 Mar 2019 03:00 AM PDT Instagram is for vacations. Facebook is for families. But TikTok takes us into the classrooms, airplanes, firehouses and fast-food franchises of our real lives. News Analysis: Countries Want to Ban ‘Weaponized’ Social Media. What Would That Look Like? Posted: 31 Mar 2019 12:41 AM PDT No established democracies have ever come as close to applying such sweeping restrictions as Australia and New Zealand are considering in the wake of the C

Ironically, Phishing Kit Hosted on Nigerian Government Site BleepingComputer.com

Ironically, Phishing Kit Hosted on Nigerian Government Site BleepingComputer.com Ironically, Phishing Kit Hosted on Nigerian Government Site Posted: 30 Mar 2019 11:06 AM PDT Those who remember earlier days of the internet are familiar with the "Nigerian Prince letter," also known as the 419 scam. While that fraud typically runs from personal email accounts, another one uses an official Nigerian government website to host a phishing page for the DHL international courier service. [...] You are subscribed to email updates from BleepingComputer . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Me maska dhe armë, tentohet grabitja e pikës së karburantit (Foto)” plus 9 more Gazeta SHQIP

“Me maska dhe armë, tentohet grabitja e pikës së karburantit (Foto)” plus 9 more Gazeta SHQIP Me maska dhe armë, tentohet grabitja e pikës së karburantit (Foto) Mick Jagger nuk është mirë, Rolling Stones shtyn turneun Përleshje në Gaza, ushtria izraelite vret 4 palestinezë (Foto) Semaforë LED dhe me numëratorë kohe në gjithë Tiranën (Foto) E denoncojnë qytetarët, kapet 44-vjeçari me armë pa leje Mark Zuckerberg, apel qeverive: Rregulla të reja për web-in! Atentati mafioz në Shkodër, një nga vëllezërit ishte i armatosur Kritikja e qeverisë bëhet presidentja e parë e Sllovakisë (Foto) Zbulohet substanca që vret qelizat e kancerit Bie nga lartësia duke punuar në stadium, humb jetën punëtori Me maska dhe armë, tentohet grabitja e pikës së karburantit (Foto) Posted: 31 Mar 2019 02:01 AM PDT Policia e Durrësit ka parandaluar grabitjen me armë zjarri të një pike karburantit, duke çuar n

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more