Skip to main content

Posts

Showing posts from June, 2018

CNET: “Robotic gecko grippers video - CNET” plus 23 more

CNET: “Robotic gecko grippers video - CNET” plus 23 more Robotic gecko grippers video - CNET Doctor Who Infinity game puts Tenth Doctor and Rose in danger - CNET The best Schiit ever, the Yggdrasil digital audio converter - CNET Italdesign and Nissan team up to build a stylish new GT-R prototype - Roadshow iFit Sleep HR turns you into a sleep geek - CNET 2018 iPhone X with USB-C: Why we want it but won't get it - CNET Shure's 'ultimate earbud' gets a $1,000 price cut - CNET Updates to Apple products, Google testing Duplex AI video - CNET SimpliSafe home security locks down a $1 billion investment - CNET 9 great reads from CNET this week - CNET Best comedies and stand-up on Netflix for July 2018 - CNET Samsung Gear S4 smartwatch: Rumored specs, price and release date - CNET Self-folding origami is crazy to watch video

“The 100 Year-Old Man (2013) HD” plus 2 more Filmaon.com

“The 100 Year-Old Man (2013) HD” plus 2 more Filmaon.com The 100 Year-Old Man (2013) HD War Witch (2012) HD The Terminator (1984) HD The 100 Year-Old Man (2013) HD Posted: 30 Jun 2018 09:10 AM PDT The 100 Year-Old Man (2013) HD Filmaon.com “100 vjeçari që u hodh nga dritarja dhe u zhduk”: Alan Karlson, një plak i fiksuar me plasjet e eksplozivëve, pasi jetoi një jetë të gjatë me shumë ndodhi, e gjen veten në një azil pleqsh. Në 100 vjetorin e tij, ai hidhet nga dritarja e dhomës së azilit dhe fillon një udhëtim të papritur, […] The post The 100 Year-Old Man (2013) HD appeared first on Filmaon.com . War Witch (2012) HD Posted: 30 Jun 2018 05:18 AM PDT War Witch (2012) HD Filmaon.com Diku ne Afriken e Jugut, Komona një vajzë 14-vjecare i tregon femijës që ka në bark, historine e jetës së saj që kur filloi lufta. Gjithçka filloi kur ajo ishte rrembyer nga rebelet në moshën 12-vjeçare. T

Bota Sot: “Vu?iq: Po t'i merrja m?ditjet e udh?timeve n? Bruksel do t'i kisha 30 mij? euro m? shum?” plus 6 more

Bota Sot: “Vu?iq: Po t'i merrja m?ditjet e udh?timeve n? Bruksel do t'i kisha 30 mij? euro m? shum?” plus 6 more Vu?iq: Po t'i merrja m?ditjet e udh?timeve n? Bruksel do t'i kisha 30 mij? euro m? shum? Dor?zohet Vu?iq: N? Kosov? nuk kemi asgj?, fitojm? n?se ia marrim ve? nj? met?r P?rmir?sohet gjendja sh?ndet?sore e 57 vje?arit nga Malisheva q? u gjet dje K?ng?tari nga Serbia e b?n shqiponj?n, merr k?rc?nime serioze N?na e t? arrestuarit p?r terroriz?m: Tash ?sht? tep?r von? Veterani i luft?s s? Kosov?s Besim Latifi nga lagjja e Trimave n? Kumanov? b?het me banes? t? re Kurti zbulohet nj? detaj p?r “Betej?n e Kosov?s”, q? i trondit serb?t Vu?iq: Po t'i merrja m?ditjet e udh?timeve n? Bruksel do t'i kisha 30 mij? euro m? shum? Posted: 30 Jun 2018 06:18 AM PDT Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq është kritikuar se më shumë po shkon në Bruksel për të marr

“Kanceri i gjirit: Cila është mosha ideale për të bërë mamografin” plus 1 more Express Shneta

“Kanceri i gjirit: Cila është mosha ideale për të bërë mamografin” plus 1 more Express Shneta Kanceri i gjirit: Cila është mosha ideale për të bërë mamografin Posted: 30 Jun 2018 08:58 AM PDT Kjo sëmundje është shumë e shpeshtë në mes grave: miliona gra diagnostifikohen nga kjo sëmundje çdo vit në botë. This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now Po bëhen manaferrat, çfarë duhet të dini për frutin magjik veror dhe pse i nevojitet organizmit Posted: 30 Jun 2018 01:09 AM PDT ​ Të paktë janë njerëzit që njerëzit që njohin vlerat e tyre të shëndetshme, por të shumtë janë ata që edhe do të gërvishteshin në një ferrë vetëm për t'i marrë dhe ngrënë.  This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now You are subscribed to email updates from Shneta . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amp

“Erdogani i Madhërishëm” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Erdogani i Madhërishëm” plus 1 more Telegrafi Opinione Erdogani i Madhërishëm Posted: 30 Jun 2018 06:20 AM PDT Sinan Ulgen Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan tani ka përmbushur objektivin e tij të fundit politik për të qenë presidenti i parë ekzekutiv i zgjedhur ndonjëherë nga populli, duke marrë pothuajse 53 për qind të votave kombëtare në zgjedhjet e së dielës. Një vit më parë, Erdogani miratoi ndryshimet kushtetuese për të transformuar demokracinë parlamentare të Turqisë në një sistem shumë të centralizuar presidencial. Tani këto ndryshime do të hyjnë plotësisht në fuqi. Ndryshimet kushtetuese i japin Erdoganit pushtet të ri për të emëruar zëvendëspresidentë, ministra dhe zyrtarë të lartë. Ato gjithashtu e lejojnë atë të shpërndajë Parlamentin, të jetë anëtar i një partie politike, të ketë të drejtë fjale në emërimin e gjyqtarëve në gjykatat më të larta, të nxjerrë dekrete me forcën e ligjit dhe të vendosë një gjendje të jashtëzakons

“Franca në çerekfinale të Kupës së Botës pas fitores dramatike ndaj Argjentinës” plus 9 more Ekonomia Online

“Franca në çerekfinale të Kupës së Botës pas fitores dramatike ndaj Argjentinës” plus 9 more Ekonomia Online Franca në çerekfinale të Kupës së Botës pas fitores dramatike ndaj Argjentinës Pacolli dënon sulmin e rëndë ndaj së përditshmes “Capital Gazette” në ShBA, ku u vranë 5 punonjës Mbappe eklipson Messin ShBA, qindra marshime kundër politikës së emigracionit të Trumpit Emrat e vërtetë të disa prej të famshmëve LDK kërkon ndihmë nga opozita për ta ndalë Thaçin dhe për ta rrëzuar Qeverinë Karakteristikat e një lideri të suksesshëm Hungaria: Nuk kemi marrëveshje me Gjermaninë për azilkërkuesit Roberts hap llogari në Instagram, për 3 ditë bënë më shumë se gjysmë milioni ndjekës Dhurata Dora sjell plot ritëm me “Jake Jake” Franca në çerekfinale të Kupës së Botës pas fitores dramatike ndaj Argjentinës Posted: 30 Jun 2018 09:04 AM PDT Kombëtarja e Francës ka fituar me rezultat të ngus

“Time Split to the Nanosecond Is Precisely What Wall Street Wants” plus 5 more NYT > Technology

“Time Split to the Nanosecond Is Precisely What Wall Street Wants” plus 5 more NYT > Technology Time Split to the Nanosecond Is Precisely What Wall Street Wants Newspaper Shooting Shows Widening Use of Facial Recognition by Authorities Man Charged With Threatening to Kill Ajit Pai’s Family Can Elon Musk and Tesla Reinvent the Way Cars Are Made? Wealth Matters: Can Artificial Intelligence Keep Your Home Secure? Life as a Runway: What 9 Instagram Employees Wore to Their New Offices Time Split to the Nanosecond Is Precisely What Wall Street Wants Posted: 29 Jun 2018 03:52 PM PDT Driven by the needs of the financial industry, researchers are working on ways to manage vast computer systems down to 100 billionths of a second. Newspaper Shooting Shows Widening Use of Facial Recognition by Authorities Posted: 30 Jun 2018 05:06 AM PDT The use of facial recognition to identify the suspect i

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more