Skip to main content

Posts

Showing posts from February, 2018

CNET: “Spotify twice as big as Apple Music, its IPO filing says - CNET” plus 24 more

CNET: “Spotify twice as big as Apple Music, its IPO filing says - CNET” plus 24 more Spotify twice as big as Apple Music, its IPO filing says - CNET Toyota claims record-setting efficiency for new engine - Roadshow Equifax possibly profiting off data breach, Sen. Warren says - CNET Black & Decker Purifry review - CNET Hyundai Kona Electric packs epic EV range - Roadshow Volvo launches tech fund to invest in startups, doubles down on tech - Roadshow Toyota's ad agency builds paper Camry interior, stuffs it in a magazine - Roadshow JBL Link 10 review - CNET Russia breached 7 states' voter rolls before election, report says - CNET How to buy a laptop video - CNET Google brings Hangouts Chat, its Slack competitor, to all - CNET AutoComplete: Porsche plans to create Mission E fast-charging dealership network video - Roadshow En

“Blue Crush (2002) HD” plus 2 more Filmaon.com

“Blue Crush (2002) HD” plus 2 more Filmaon.com Blue Crush (2002) HD Marrowbone (2017) HD ManHunt (2017) HD Blue Crush (2002) HD Posted: 28 Feb 2018 09:40 AM PST Blue Crush (2002) HD Filmaon.com Si një surfere vajza përgatitet për një konkurrencë të madhe, ajo fillon të ndiejë diqka për një lojtar futbolli. The post Blue Crush (2002) HD appeared first on Filmaon.com . Marrowbone (2017) HD Posted: 28 Feb 2018 09:20 AM PST Marrowbone (2017) HD Filmaon.com Një djalë i ri, dy vëllezërit dhe motra e tij më të vegjël, të cilët mbajnë sekret vdekjen e nënës së tyre të dashur për të qëndruar së bashku, torturohen nga një prani e ligë në çifligun ku jetojnë. The post Marrowbone (2017) HD appeared first on Filmaon.com . ManHunt (2017) HD Posted: 28 Feb 2018 04:21 AM PST ManHunt (2017) HD Filmaon.com I akuzuar për një vrasje që nuk e ka kryer, një prokuror vendos për një

Bota Sot: “Amerika ?on ushtar? t? rinj n? Kosov?” plus 8 more

Bota Sot: “Amerika ?on ushtar? t? rinj n? Kosov?” plus 8 more Amerika ?on ushtar? t? rinj n? Kosov? Dy d?nime brenda jav?s, Vesel Bunjaku merr edhe 1 vit burg me kusht Vu?iq flet p?r takimet e fshehta me Tha?in p?r ndarjen e Kosov?s Mogherini n? Kosov?, e gjith? v?mendja te palltoja e saj Vu?iq p?r Kosov?n: Po luajm? shah pa mbret?resh? dhe topa S? shpejti edhe malazez?t b?hen pjes? e KFOR-it Vu?iq: Referendum p?r Kosov?n? Duhet t? propozoj zgjidhjen Ka d?shtuar dor?zimi n? OKB i peticionit p?r viktimat e dhun?s seksuale Gjermania i k?rkon Serbis? marr?veshje me Kosov?n Amerika ?on ushtar? t? rinj n? Kosov? Posted: 28 Feb 2018 11:31 AM PST Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të dislokojnë ushtarë të rinj në Kosovë, në pranverë. Ushtarët amerikanë do të vijnë nga Ekipi Luftarak i Brigadës së Dytë i Fort Karsonit. Batalioni i Tretë i Regjimentit të 61’të të Këmbësorisë do të zëvendës

“Arkeologët gjejnë një mesazh të lashtë ‘nga jeta e përtejme’” plus 4 more Mistere

“Arkeologët gjejnë një mesazh të lashtë ‘nga jeta e përtejme’” plus 4 more Mistere Arkeologët gjejnë një mesazh të lashtë ‘nga jeta e përtejme’ 7 vende në Tokë që besohet se janë krijuar nga alienët Konspiracioni! Tupac është gjallë dhe jeton në Somali Parashikimi i NASA-s: Shkrirja e akullnajave do të zhdukë një numër qytetesh “Dora e fshehur”, sekreti i liderëve që sunduan botën! Arkeologët gjejnë një mesazh të lashtë ‘nga jeta e përtejme’ Posted: 27 Feb 2018 11:47 AM PST Arkeologët kanë zbuluar një nekropol të lashtë – i njohur gjithashtu edhe si varrezë – në jug të Kajros, duke përfshirë mbetje të mumifikuara dhe objekte të tjera të ruajtura mirë, njoftoi javën e kaluar Ministria e Antikave të Egjiptit. This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now 7 vende në Tokë që besohet se janë krijuar nga alienët Posted: 26 Feb 2018 08:59 PM PST Planeti Tokë është shtëpi

“Dhimbjet e menstruacioneve janë po aq të këqija sa të pësosh sulm në zemër, zbulojnë doktorët” plus 9 more Express Shneta

“Dhimbjet e menstruacioneve janë po aq të këqija sa të pësosh sulm në zemër, zbulojnë doktorët” plus 9 more Express Shneta Dhimbjet e menstruacioneve janë po aq të këqija sa të pësosh sulm në zemër, zbulojnë doktorët Ky test i thjeshtë ju tregon kur do të vdisni “E ndjeva gjatë shtatzënisë se vajza është me sindromën down” – reagimi i nënës është aq prekës A shkaktojnë kancer skanerët e aeroportit? Pozitat seksuale për dobësim Maskë për flokë të yndyrshëm, me uthull molle dhe mente Uji i gazuar ndikon në shtimin e peshës? I thoni lamtumirë hipertensionit, diabetit dhe alzhaimerit me këtë pije! Ky test i thjeshtë ju tregon kur do të vdisni Vetmia bën keq për shëndetin Dhimbjet e menstruacioneve janë po aq të këqija sa të pësosh sulm në zemër, zbulojnë doktorët Posted: 28 Feb 2018 03:11 AM PST Megjithëse ne e dimë se dhimbjet menstruale / dhimbjet e periudhës / sido që t'i quani

“3 mënyra për të marrë më shumë oksigjen” plus 9 more Ekonomia Online

“3 mënyra për të marrë më shumë oksigjen” plus 9 more Ekonomia Online 3 mënyra për të marrë më shumë oksigjen Thaçi udhëtoi për në Sofje, merr pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimorë Miratohet Strategjia Sektoriale dhe Plani i Veprimit i MPMS-së Hahn: Vonesat nuk e bëjnë më të lehtë ratifikimin e demarkacionit Juncker: Luftojeni korrupsionin dhe krimin e organizuar Qeveria e Kosovës e miraton programin mbështetës për ujësjellës dhe kanalizim në zonat rurale Veseli: Sot mund të ishim krenarë, por demarkacioni do të kalojë dhe vizat do të hiqen Klubit të Futbollit “Prishtina” i ndahen 56 mijë hektarë në fshatin Bërnicë Gërxhaliu viziton komunën e Prizrenit, i kënaqur me qasjen e kryetarit Haskuka Haradinaj thotë se votimi i demarkacionit është çështje ditësh 3 mënyra për të marrë më shumë oksigjen Posted: 28 Feb 2018 09:52 AM PST A e dini se oksigjeni është ndoshta subs

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more