Skip to main content

Posts

Showing posts from September, 2019

CNET: “Dark mode comes to Pinterest - CNET” plus 24 more

CNET: “Dark mode comes to Pinterest - CNET” plus 24 more Dark mode comes to Pinterest - CNET 7 unexpectedly cool things with built-in wireless charging pads - CNET Borderlands 3: Zane gets a power boost, voice actor Troy Baker explains his removal - CNET How to watch the Brewers vs. Nationals NL Wild Card game on TBS without cable - CNET Facebook will begin hiding likes on Friday - CNET The McLaren BC-03 is supposedly its next limited-run supercar - Roadshow Every Apple TV Plus show announced so far, and the latest trailers and teasers - CNET Fortnite season 10: Exploding mechs and skill-based matchmaking - CNET NASA will air a gazillion ISS spacewalks over the next few months - CNET This Apple Maps update might be what finally pulls people away from Google Maps - CNET Stranger Things 4: Everything we know about the next season on Netflix - CNET

“Till We Meet Again (2016) HD” plus 1 more Filmaon.com

“Till We Meet Again (2016) HD” plus 1 more Filmaon.com Till We Meet Again (2016) HD Posted: 30 Sep 2019 01:12 PM PDT Filmaon.cc Till We Meet Again (2016) HD Aventurat e ndryshme të një çifti, të ndarë, në Tajlandë, duke rikujtuar të shkuarën e tyre në Nju Jork… Till We Meet Again (2016) HD Till We Meet Again (2016) HD 10 Minutes Gone (2019) HD Posted: 30 Sep 2019 05:21 AM PDT Filmaon.cc 10 Minutes Gone (2019) HD Gjithçka bazohet te një njeri, kujtesa e të cilit humbet gjatë një grabitje banke që shkon keq. Karakteri do të duhet të bashkojë së bashku 10 minutat e humbura nga kujtesa e tij në mënyrë që të përcaktojë se kush i ngriti kurth… 10 Minutes Gone (2019) HD 10 Minutes Gone (2019) HD You are subscribed to email updates from Movies – Filmaon.cc . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, Unit

Bota Sot: “Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, tregon se a po i kërcënojnë Rashiqin e Petroviqin” plus 9 more

Bota Sot: “Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, tregon se a po i kërcënojnë Rashiqin e Petroviqin” plus 9 more Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, tregon se a po i kërcënojnë Rashiqin e Petroviqin Trajkoviq: Fitorja e Listës Serbe nënkupton se mafia është projekt shtetëror i Serbisë në Kosovë Koalicioni 100% i ‘rrugaçërisë’: Nga largimi me dhunë i një gruaje nga Haradinaj, deri te rrahja e kundërkandidatëve nga Molliqaj Shqiptari nga Amerika: Nëse fiton Albini Kurti do të kthehem në Kosovë me 50 milionë euro Mediat serbe “linçojnë” Nenad Rashiqin Paralajmërimi i Daçiqit për zgjedhjet në Kosovë Simiq: Presionet nuk do ta prishin unitetin serb Finalja me Serbinë, çfarë thonë kandidatët për kryeministër të Kosovës Beogradi dënon ndalimin e zyrtarëve të Serbisë që të vijnë në Kosovë para zgjedhjeve Jeta Xharra zbulon detaje nga rrahja Molliqaj-Abazi, ja çfarë kishte me vete bodygardi i Molliqajt

“Ozil mund të bëhet bashkëlojtar me Muriqin ose Rashicën” plus 9 more Ekonomia Online

“Ozil mund të bëhet bashkëlojtar me Muriqin ose Rashicën” plus 9 more Ekonomia Online Ozil mund të bëhet bashkëlojtar me Muriqin ose Rashicën Tahiri: Llapi është pikënisja dhe fillimi i ndryshimeve të mëdha Berisha: PDK sigurt e para, por ta thellojmë fitoren mbi 50 për qind Zelenskiy shkarkon sekretarin e Sigurisë Kombëtare Haradinaj: Nuk bëra koalicion parazgjedhor me partitë tjera, sepse nuk iu besoj Veseli në Drenas: Më 6 tetor zgjidhni mes koalicionit të shpresës me SHBA-të apo koalicionit të izolimit Osmani: Me fitoren e LDK-së ç’kapet shteti dhe PDK-ja shkon në opozitë Presidenti Meta niset për vizitë zyrtare në Estoni “Adria Airways” bën kërkesë për falimentim Rashiq me mesazh në gjuhën shqipe: Ta heqim qafe këtë monstrum politik të quajtur Lista Serbe Ozil mund të bëhet bashkëlojtar me Muriqin ose Rashicën Posted: 30 Sep 2019 09:42 AM PDT Mesut Ozil nuk po kalon momente t

“eGobbler Malvertiser Uses WebKit Exploit to Infect Over 1 Billion Ads” plus 2 BleepingComputer.com

“eGobbler Malvertiser Uses WebKit Exploit to Infect Over 1 Billion Ads” plus 2 BleepingComputer.com eGobbler Malvertiser Uses WebKit Exploit to Infect Over 1 Billion Ads Bulletproof Hosting Service in Former NATO Bunker Goes Down Windows 10 1903 on ARM Gets a Virtualization-based Security Feature eGobbler Malvertiser Uses WebKit Exploit to Infect Over 1 Billion Ads Posted: 30 Sep 2019 07:21 AM PDT Roughly 1.16 billion ad impressions have been hijacked in a malvertising campaign operated by a threat group dubbed eGobbler to redirect potential victims to malicious payloads, between August 1 and September 23. [...] Bulletproof Hosting Service in Former NATO Bunker Goes Down Posted: 30 Sep 2019 12:23 AM PDT Authorities in Germany this week shut down the services of a bulletproof hosting provider set up in a former NATO bunker that went five floors underground. [...] Windows 10 1903 on ARM Gets

“New York vs. Grubhub” plus 1 more NYT > Technology

“New York vs. Grubhub” plus 1 more NYT > Technology New York vs. Grubhub Posted: 30 Sep 2019 07:34 AM PDT Restaurant owners say that Grubhub's business model has cut into their profit margins. A New York City Council committee is investigating. China Plays ‘Fight the Landlord’ to Tame Hong Kong Posted: 30 Sep 2019 08:14 AM PDT State media puts pressure on Li Ka-shing, a powerful property tycoon, showing the Communist Party's view of business as a means of control. You are subscribed to email updates from NYT > Technology . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Vdes 14 vjeçarja pasi telefoni i shpërtheu nën jastëk gjatë natës

Vdes 14 vjeçarja pasi telefoni i shpërtheu nën jastëk gjatë natës Vdes 14 vjeçarja pasi telefoni i shpërtheu nën jastëk gjatë natës Ambasadori amerikan ka një thirrje për të gjithë qytetarët e Kosovës Vulin: Shqiptarët kanë frikë nga Lista Serbe dhe Vuçiqi 34 aksidente trafiku brenda 24 orëve, policia shqipton 1 mijë tiketa trafiku Nën ndikimin e alkoolit, Volejbollistët serbë këngë provokuese ndaj Kosovës Ja pse ndjehemi të lodhur gjatë gjithë kohës Sot dita e gjashtë e fushatës Zgjedhjet e 6 tetorit, KQZ tregon si duhet plotësuar fletëvotimin 7 arsyet pse duhet të ndiheni mirënjohës dhe t’i falënderoni gjyshërit çdo ditë, filloni që tani 21 vjet nga rënia e mjekut dhe humanistit Shpëtim Robaj Vdes 14 vjeçarja pasi telefoni i shpërtheu nën jastëk gjatë natës Posted: 30 Sep 2019 01:22 AM PDT https://drenicapress.info/feed/ Një nxënëse 14 vjeçare ka vdekur pas telefoni i saj shpë

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more