Skip to main content

Posts

Showing posts from November, 2016

Bota Sot: “Midis ode n? Drenic?, jehon k?nga p?r Ibrahim Rugov?n!” plus 15 more

Bota Sot: “Midis ode n? Drenic?, jehon k?nga p?r Ibrahim Rugov?n!” plus 15 more Midis ode n? Drenic?, jehon k?nga p?r Ibrahim Rugov?n! Gjendet 9 vje?ari nga Istogu, e kishte kidnapuar gruaja L.H Brenda dy muajve Rruga e Kombit b?het me pages? Arrestohet nj? serb p?r krime lufte, pritet ekstradimi i tij Italia d?bon shqiptarin nga Kosova i dyshuar p?r terroriz?m, Gafurr Dibranin Arsyeja e re e rr?zimit t? aeroplanit ?sht? e tmerrshme 18 vjet me par?, foto emocionuese e U?K-s? A ishte tragjedia e avionit kolumbian nj? gabim vdekjeprur?s? Flet mjeku q? i mbijetoi tmerrit Tragjedia ajrore me futbollist?t, zbulohet detaji shokues P?r 6 muaj asnj? shtetas i Kosov?s nuk ka kaluar kufirin p?r t’iu bashkuar ISIS-it Fatkeq?sia q? po e ndjek familjen: Edhe babai i pilotit ‘hero’ kishte vdekur n? aksident ajror Gjendet n? Ferizaj f?mija i zhdukur n? Istog Shikojeni ak

“Rama: Ballkani jashtë BE? Përfiton Rusia dhe islami radikal” plus 9 more 24 ore lajme

“Rama: Ballkani jashtë BE? Përfiton Rusia dhe islami radikal” plus 9 more 24 ore lajme Rama: Ballkani jashtë BE? Përfiton Rusia dhe islami radikal Tiranë, bashkia çel mensën e tretë sociale në Shkozë Dështon sërish seanca gjyqësore ndaj Mark Frrokut Apeli lë në burg nëntë imamët e vetëshpallur Hiri i Fidel Kastros del sot nga Havana, kuptimi i udhëtimit prej 900 km Trump heq dorë nga bizneset, për Shtëpinë e Bardhë Paketa fiskale, LSI kundër Qeverisë: Të mos rritet çmimi i gazit Në qeverinë e re malazeze edhe shqiptarët Basha: Buxheti 2017 rrit sërish taksat Zhbllokohet koncesioni i Rrugës së Kombit, për 60 ditë rruga me pagesë Rama: Ballkani jashtë BE? Përfiton Rusia dhe islami radikal Posted: 30 Nov 2016 07:46 AM PST Rusia dhe militantët islamikë mund të përpiqen për të rritur ndikimin e tyre në vendet e Ballkanit, nëse Bashkimi Evropian nuk i pranon këto vende si anëtare. Ky ës

Mesazhi.com: “Të arrestuarit në Prizren: Nuk e dinim që sulmuam konsullatën turke” plus 9 more

Mesazhi.com: “Të arrestuarit në Prizren: Nuk e dinim që sulmuam konsullatën turke” plus 9 more Të arrestuarit në Prizren: Nuk e dinim që sulmuam konsullatën turke Shoqatat e dala nga lufta kërkojnë zbatim më të mirë të ligjeve BSPK konteston shifrat e ASK-së: Shkalla e papunësisë është 40 për qind, e jo 26 për qind U vazhdohet paraburgimi aktivistëve të VV-së të dyshuar për sulm në Kuvend Viets: Sundimi ligjit, garanci për rrugën evropiane të Kosovës “Mbrojtja e Jerusalemit detyrë e përbashkët e të gjithë muslimanëve” Thaçi: Po intensifikojmë angazhimin për t’i ndihmuar të gjitha viktimat e luftës Blerta Restelica, fermerja llapjane shembull i mirë për femrat shqiptare Thaçi: Shqipëria ka bërë hapa përcaktues drejt BE-së, Kosova pret liberalizimin e vizave Ushtria turke shkatërron 4 vendbanime të DEASH-it Të arrestuarit në Prizren: Nuk e dinim që sulmuam konsullatën turke Posted: 29

Zëri: “Liverpool mposht Leeds, kalon në gjysmëfinale” plus 29 more

Zëri: “Liverpool mposht Leeds, kalon në gjysmëfinale” plus 29 more Liverpool mposht Leeds, kalon në gjysmëfinale Mesazhi i Messit për skuadrën e Chapecoense (Foto) Thaçi i shkruan letër organizatës kundër antisemitizmit Koci: Dehari është dashur të ketë përkujdesje të shtuar mjekësore (Video) Ronaldo me mesazh emocionues për tragjedinë e sotme (Foto) Policia serbe arreston 7 nxënës për ngritjen e flamurit shqiptar në Medvegjë Kosova ka forcuar luftën kundër terrorizmit Turqi, zjarr në konviktin e femrave. 12 viktima, 22 të plagosura (VIDEO) Rrëfimi i anesteziologut nga Kosova që u bë hero në Serbi (Video) O’Connell: Kultura e nepotizmit në Kosovë duhet të përfundojë I ftohti i sotëm ngriu pemët (Video) Gjermania mbron Kosovën Shaqiri lutet për Chapecoense (Foto) Gjuriq paralajmëron Gjykatë Themelore dhe Gjykatë të Apelit vetëm për serbët! Pse nuk duhet të shkoni në shtrat t

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more