Skip to main content

Posts

Showing posts from December, 2018

CNET: “The lazy moviegoer’s guide to the best streaming movies of 2018 - CNET” plus 19 more

CNET: “The lazy moviegoer’s guide to the best streaming movies of 2018 - CNET” plus 19 more The lazy moviegoer’s guide to the best streaming movies of 2018 - CNET NASA New Horizons to photograph Ultima Thule in historic New Year's flyby - CNET Teen scientist checks for alien lasers around famously weird star - CNET Ryan Reynolds shares behind-the-scenes peek at Detective Pikachu - CNET Before the Concorde, there was 'the Concordski' - CNET Self-driving hotel room comes to you like an Uber video - CNET Cars we're most looking forward to driving in 2019 - Roadshow 2018 Honda N-One RS first drive review: Relentlessly cute winner - Roadshow 7 New Year's tech resolutions - CNET Use tech to achieve your New Year's resolutions video - CNET Top 5 rejected Top 5s of the year (2018 edition) video - CNET 2019 Aston Martin Vantage r

Bota Sot: “Ja disa ide urimesh p?r Vitin e Ri!” plus 15 more

Bota Sot: “Ja disa ide urimesh p?r Vitin e Ri!” plus 15 more Ja disa ide urimesh p?r Vitin e Ri! Da?iq tregon n?se Serbia do ta njoh? Kosov?n Vu?iq b?n gjeste diktatori, sulmon verbalisht gazetar?t “Kosova do t? p?rballet me vendime t? r?nda n? procesin e dialogut” Dyshime t? reja: Hajni Kamer Metaj kishte kryer edhe grabitjen e bank?s n? Prishtin?? Si festohet viti i ri? Nga tradita te bestytnit? m? t? ?uditshme Profesori universitar zbulon dy profile t? grabit?sve t? armatosur Ish-mjeku i U?K-s?, pyet Veselin: Ishim apo nuk ishim luft?tar?? Njihuni me “Herkulin” e U?K-s? q? tmerroi paramilitar?t serb? Gjuriq: Kosova po b?n presion ndaj goran?ve Minstrja serbe reagon p?r deklarat?n e Haradinajt rreth kufirit me Shqip?rin? K?shtu uronte presidenti Ibrahim Rugova p?r Vitin e Ri m? 1995 Ja ?ka dominoi n? Kosov? gjat? vitit 2018 Serbia &ld

“Sono tornato (2018) HD” plus 3 more Filmaon.com

“Sono tornato (2018) HD” plus 3 more Filmaon.com Sono tornato (2018) HD The Ref (1994) HD Under the Silver Lake (2018) HD The Festival (2018) HD Sono tornato (2018) HD Posted: 31 Dec 2018 03:20 AM PST Sono tornato (2018) HD Filmaon.org Musolinit shfaqet përsëri në Romë pas 72 vitesh duke gjetur vendin plot me probleme si racizmi dhe urrejtja për politikanët. Duke e ngatërruar si aktor ai bashkohet me një regjisor dhe fillon të udhëtojë në gjithë Italinë për ta sunduar sërish… The post Sono tornato (2018) HD appeared first on Filmaon.org . The Ref (1994) HD Posted: 30 Dec 2018 02:04 PM PST The Ref (1994) HD Filmaon.org Një hajdut shtëpish braktiset nga partneri i tij në mes të një vjedhjeje dhe ai detyrohet të marrë peng një familje shumë problemtike natën e vigjiljes së Krishtlindjes…. The post The Ref (1994) HD appeared first on Filmaon.org . Under the Silver Lake (2018) HD

“Presidenca rumune e BE-së – kolaps me pasoja!?” plus 2 more Telegrafi Opinione

“Presidenca rumune e BE-së – kolaps me pasoja!?” plus 2 more Telegrafi Opinione Presidenca rumune e BE-së – kolaps me pasoja!? Viti i Ri si moment reflektimi për kuptimin e jetës Kur Babadimri nuk sjell dhurata Presidenca rumune e BE-së – kolaps me pasoja!? Posted: 31 Dec 2018 02:01 AM PST Më ndërrimin e viteve, qeveria e mençur rumune nën udhëheqjen e socialdemokratëve të PSD-së, e me gjoks të fryrë nga krenaria do të pushtojë Brukselin dhe Strasburgun… Në këtë formë, ose pak më ndryshe mund të shkruhen kryetitujt e gazetave në ditët e ardhshme në mediat e ndikuara prej PSD-së në Bukuresht. Kështu, disa ministra nën drejtimin e kryeministres Viorica Dancila shpresojnë se mund të hyjnë edhe në librat e historisë. Me tone nacional-populiste dhe kritike ndaj BE-s[, e urta Viorica Dancila ka zbatuar pa iu dridhur syri urdhrat e atij që tërheq fijet në prapaskenë, të kreut të partisë të dënuar, Liviu Dragnea nga PSD. Ajo dh

“Hoti uron festat e fundvitit” plus 9 more Ekonomia Online

“Hoti uron festat e fundvitit” plus 9 more Ekonomia Online Hoti uron festat e fundvitit Ndarjet e famshme që tronditën fansat gjatë vitit 2018 Limaj tregon nëse do të diskutohet për ndryshim kufijsh në Bruksel Ndërrimi i viteve, Rama uron shqiptarët: 6 orët e fundit përpara se… Viti i Ri festohet me mënyra të ndryshme në Europë Gjoks pule me salcë kremoze, hudhër e limon, receta që duhet ta gatuani të gjithë Rregullat e festave: Si të shijoni ushqimin pa shtuar peshë Yjet që u martuan në vitin 2018! Çka lexuan më së shumti kosovarët gjatë vitit 2018? Zv/ministri Shkodra përuron Qendrën për Regjistrimin e Automjeteve në Hanin e Elezit Hoti uron festat e fundvitit Posted: 31 Dec 2018 10:09 AM PST Koordinatori nacional për Kulturë, Rini dhe Sport, Rexhep Hoti, ka uruar qytetarët në ndërrimin e moteve. Urimi i plotë: Të dashur qytetarë, Viti 2018 ka qenë viti i projektit të mad

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more