Skip to main content

Posts

Showing posts from June, 2019

CNET: “Former Equifax exec gets 4 months in prison for insider trading after breach - CNET” plus 19 more

CNET: “Former Equifax exec gets 4 months in prison for insider trading after breach - CNET” plus 19 more Former Equifax exec gets 4 months in prison for insider trading after breach - CNET 5G battle royale: Verizon vs. AT&T vs. T-Mobile vs. Sprint - CNET iOS 13 and iPadOS public betas: How to download and install them now - CNET Amazon Prime Day 2019: Where to find the best deals on smartwatches and fitness trackers - CNET More mysterious signals from deep space detected - CNET Fortnite season 9, week 8 challenges and where to visit 3 clocks - CNET The best July 4th mattress sales - CNET How to change YouTube video quality on your phone, TV and laptop - CNET This annoying iPhone quirk gets a fix in iOS 13 - CNET Whoa! The 65-inch TCL 6 Series TV hits an all-time-low $499 (Update: Expired) - CNET Spotify, Apple Music and the rest are secretly fixing y

Bota Sot: “E papar?: Serbi i gjunj?zohet ministrit q? ta heq taks?n 100%, ja veprimin e Shal?s” plus 13 more

Bota Sot: “E papar?: Serbi i gjunj?zohet ministrit q? ta heq taks?n 100%, ja veprimin e Shal?s” plus 13 more E papar?: Serbi i gjunj?zohet ministrit q? ta heq taks?n 100%, ja veprimin e Shal?s Vu?iq nuk di ?far? do t? ndodh?: As serb?t as shqiptar?t nuk duan kompromis Drecun: Ja kush po p?rpiqet t? nxis konflikte Nes?r fillon patrullimi i p?rbashk?t mes polic?ve t? Kosov?s dhe Shqip?ris? Merkel me porosi p?r Kosov?n dhe Serbin? Qytetar?t n? Kosov?: Zgjedhjet n? Shqip?ri, t? d?mshme pa opozit?n Shqiptar?t posedojn? 133 mij? lop? Pamje t? rralla: Kadri Veseli i armatosur me dy kallashnikov? Ka vdekur Borka Paviqeviq, mikja e rrall? serbe e shqiptar?ve 20 vjet m? par?, momenti kur ushtar?t britanik vrasin dy ushtar? t? U?K-s? n? Prishtin? Aleksander Vu?iq, paralajm?ron kontraband? t? produkteve serbe n? veri t? Kosov?s Fyerje e reagime ndaj Mustaf?s BE’ja do t’i jap? m

“Hospitality (2018) HD” plus 3 more Filmaon.com

“Hospitality (2018) HD” plus 3 more Filmaon.com Hospitality (2018) HD Alita: Battle Angel (2019) HD The Wolf’s Call (2019) HD Zilla and Zoe (2017) HD Hospitality (2018) HD Posted: 30 Jun 2019 10:10 AM PDT Hospitality (2018) HD Filmaon.cc Një grua me një të kaluar të njollosur duhet të mbrojë djalin e saj kur një mashkull sjell probleme në hotelin e saj… The post Hospitality (2018) HD appeared first on Filmaon.cc . Alita: Battle Angel (2019) HD Posted: 30 Jun 2019 12:31 AM PDT Alita: Battle Angel (2019) HD Filmaon.cc Një histori për rrugëtimin e një vajze të re për të zbuluar të vërtetën se kush është dhe luftën e saj për të ndryshuar botën. The post Alita: Battle Angel (2019) HD appeared first on Filmaon.cc . The Wolf’s Call (2019) HD Posted: 29 Jun 2019 10:46 PM PDT The Wolf’s Call (2019) HD Filmaon.cc Në të ardhmen e afërt, një nëndetëse franceze e gjen veten në një s

“Mbreti ka vdekur…” plus 9 more Ekonomia Online

“Mbreti ka vdekur…” plus 9 more Ekonomia Online Mbreti ka vdekur… Quni: Synoj që LDK-në ta rikthejë në pushtet në Prizren Interi konfirmon largimin e dy futbollistëve Meta takohet me futbollistin e kombëtares në pishinë : Si të kalohej e diela pa futboll? 10 destinacionet më të mira për pushime Rregulloni tavolinën e ushqimit në mënyrën e duhur Pogba i interesuar t’i bashkohet Juventusit Çfarë duhet të hamë në verë? 19 të vdekur nga një sulm bombe në Afganistan Si ta mbani shtëpinë tuaj të pastër Mbreti ka vdekur… Posted: 30 Jun 2019 10:49 AM PDT Behgjet Pacolli po ia mban gajlen situatës në Shqipëri, kurse në ministrinë ‘e tij’ të brendshme, t’del shpirti prej ajrit të nxant, djerstë vadë, rendi i gjatë tuj prit, e punëtorët (njani në sportel, tjetri vazhdimisht në pauzë), flladiten me ventilator që e ka pru prej shpije. Kur pret për me apliku për pasaportë e merr me vete flladit

“Oligarkët në politikën e Evropës Lindore e Juglindore” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Oligarkët në politikën e Evropës Lindore e Juglindore” plus 1 more Telegrafi Opinione Oligarkët në politikën e Evropës Lindore e Juglindore Posted: 30 Jun 2019 01:11 AM PDT Boris Kalnoky Prej javësh protestojnë qindra mijëra çekë kundër kryeministrit të tyre, Andrej Babis. Ai është edhe një nga njerëzit më të pasur të vendit. Por, si u bë i pasur Babis? Që në kohën e komunizmit, si anëtar partie, ai ka qenë menaxher i firmës shtetërore çekosllovake për tregtinë e jashtme – Petrimex. Me këshillën e tij, Petrimex krijoi një sipërmarrje të re, Agrofert, që u ble pastaj nga investitorë zviceranë jo me nam të mirë, miq të vjetër si i ka quajtur Babis. Shumë shpejt Babis u bë pronari i vetëm i firmës. Ai bleu mediat dhe u fut në politikë. Tani Babisin e shoqërojnë akuzat për mashtrim fiskal, dyshim për mashtrim me subvencionet dhe për mospërdorimin e drejtë të fondeve të BE-së në kohën që ishte ministër Financash dhe kryeministër. Prokuroria çe

L.O.L. Surprise!! #Hairgoals Makeover Series 2 with 15 Surprises unboxing toys review FunToyzCollector

L.O.L. Surprise!! #Hairgoals Makeover Series 2 with 15 Surprises unboxing toys review FunToyzCollector L.O.L. Surprise!! #Hairgoals Makeover Series 2 with 15 Surprises unboxing toys review Posted: 29 Jun 2019 02:23 PM PDT You are subscribed to email updates from FunToys Collector Disney Toys Review . To stop receiving these emails, you may unsubscribe now . Email delivery powered by Google Google, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“ONA DENT KLINIKA DENTARE ME EKSKLUZIVE NE VEND” plus 7 more PriveKlanKosova

“ONA DENT KLINIKA DENTARE ME EKSKLUZIVE NE VEND” plus 7 more PriveKlanKosova ONA DENT KLINIKA DENTARE ME EKSKLUZIVE NE VEND TE PATHENAT E JAVES 29 06 2019 ENURI DHE ADRIAN GAXHA SKUADRA E RE E ESTRADES QITJA PIKEN VESA SMOLICA 25 PYETJE ME ERA RUSIN EDON ZHEGROVA PERTEJ STADIUMIT 60SEKONDA LLUNI PRIVE EMISIONI 29 06 2019 ONA DENT KLINIKA DENTARE ME EKSKLUZIVE NE VEND Posted: 29 Jun 2019 08:55 PM PDT TE PATHENAT E JAVES 29 06 2019 Posted: 29 Jun 2019 11:45 PM PDT ENURI DHE ADRIAN GAXHA SKUADRA E RE E ESTRADES Posted: 29 Jun 2019 02:01 PM PDT QITJA PIKEN VESA SMOLICA Posted: 29 Jun 2019 10:30 AM PDT 25 PYETJE ME ERA RUSIN Posted: 29 Jun 2019 04:55 PM PDT EDON ZHEGROVA PERTEJ STADIUMIT Posted: 29 Jun 2019 02:43 PM PDT 60SEKONDA LLUNI Posted: 29 Jun 2019 10:15 AM PDT

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more