Skip to main content

Posts

Showing posts from September, 2011

Si te beni nje apo disa logo interesante(Tutorial apo mesim)

Ketu mund te mesoni se si te beni nje apo disa logo interesante online dhe pastaj ate logo ta vendosni ne webfaqen tuaj.Instruksionet jane hap pas hapi.Pra krijoni sot logon tuaj ne menyren me te lehte dhe vendosni ate ne uebfaqen qe ju posedoni apo thjesht mbajeni ne desktopin tuaj si wallaper. Per me shume video vizitoni  www.youtube.com/mrdoublereal

Si te duket foto e juaj me e pastert apo me profesionale

      Me kete video tutorial do te keni mundesi te mesoni se si mund ta beni foton tuaj te duket me e paster dhe me profesionale, do te mesoni se si ti largoni turbullsirat nga fotoja.Instruksionet jane hap pas hapi. Pra çfare pritni shikojeni video tutorialin dhe jam i bindur se do ta pelqeni kete tutorial. çdo te mire nese doni me shume tutoriale dhe te jeni ne lidhje me kete blog atehere abonohuni me email dhe perditesime do te vijne ne emailin tuaj.              

Si te fitojm para permes linkave

Ketu jepen te gjitha instruksionet rreth menyres se si te fitoni para permes linkave , instruksionet jane hap pas hapi. Parate qe i fitoni mund ti dergojne ne paypal , mund ti shikoni ne foton si prove qe eshte reale. Pra mos e humbni kete rast filloni te fitoni para permes linkave tuaj. Kliko ketu   per tu regjistruar

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more