Skip to main content

Posts

Showing posts from August, 2016

“Malishevë: Përleshje mes simpatizantëve të LDK-së dhe Vetëvendosjes - 31.08.2016 - Klan Kosova” plus 13 more Klan Kosova

“Malishevë: Përleshje mes simpatizantëve të LDK-së dhe Vetëvendosjes - 31.08.2016 - Klan Kosova” plus 13 more Klan Kosova Malishevë: Përleshje mes simpatizantëve të LDK-së dhe Vetëvendosjes - 31.08.2016 - Klan Kosova Faruk Muja gjuhet me vezë - 31.08.2016 - Klan Kosova AAK-Nisma e kundërshtojnë me votë demarkacionin - 31.08.2016 - Klan Kosova "Protestë e paqësore, por jo e qetë" - 31.08.2016 - Klan Kosova Ramiz Kelmendi sërish pa mysafirë - 31.08.2016 - Klan Kosova Klerikët vlerësojnë raportet ndërfetare në Kosovë - 31.08.2016 - Klan Kosova Thaçi qëndron në Jarinjë - 31.08.2016 - Klan Kosova Digjet "Dolce Vita", lokali serb në Veri të Mitrovicës - 31.08.2016 - Klan Kosova Ora e Fundit – 30.08.2016 – Klan Kosova HEJ WAZZUP - SHIHEMI ME 5 SHTATOR Vrasjet në Kosovë: 10 ditë, nëntë të vdekur - 30.08.2016 - Klan Kosova Zona B - 30.08.2016 - Klan Kosova Info Magazine - A

Adjective - Mbiemri - Meso gjermanisht

NOA: “Grabitja e BKT në ish-Bllok, arrestohen tre grabitësit bankës” plus 9 more

NOA: “Grabitja e BKT në ish-Bllok, arrestohen tre grabitësit bankës” plus 9 more Grabitja e BKT në ish-Bllok, arrestohen tre grabitësit bankës E dhimbshme, ja çmenduria që bëjnë dy të rinj në klasë |VIDEO Qëlloi me armë drejt një makine, arrestohet efektivi i FSHN Karikuesi që mban në ajër telefonin tuaj |VIDEO Qeni ishte bllokuar prej 4 ditësh në pusetë, ja çfarë bëjnë disa njerëz |VIDEO “Rebelja” e MTV nuk përmbahet, ja çfarë bën në plazh |FOTO Kryeministri Rama në Shkodër, inaugurohet stadiumi “Loro Boriçi” Projektohen gomat që lëvizin automjetin në të gjitha drejtimet |VIDEO Luante me vëllain, 2 vjeç bie në tenxheren me ujin të valuar Pse fëmijët duhet ta marrin sheqerin nw mënyrë të ekuilibriruar, njihuni me rreziqet Grabitja e BKT në ish-Bllok, arrestohen tre grabitësit bankës Posted: 31 Aug 2016 12:55 PM PDT Tiranë, 31 gusht 2016, NOA.al – Tre persona janë vënë në pranga pa

“Meda, Leonora, Goldi e Vjollca lansojnë këngën për Kombëtaren (Audio)” plus 39 more Express Rozë

“Meda, Leonora, Goldi e Vjollca lansojnë këngën për Kombëtaren (Audio)” plus 39 more Express Rozë Meda, Leonora, Goldi e Vjollca lansojnë këngën për Kombëtaren (Audio) Angela dhe i dashuri i saj nuk ndahen nga njëri-tjetri, ja poza seksi (Foto) Lirohet Chris Brown Rita Ora zbulon pak nga kënga për Nënë Terezë (Video) Gentës i del thithka (Foto) Bashkohet grupi "Spirit Voice" (Foto) "I hanë mësysh", zihen Enca me Noizyn (Foto) Elvana Gjata ngatërron keq Sali Berishën, ai ja hedh fajin Ramës (Foto) Renato Mekolli nis sfidën në "Dance With Me" (Foto) Kastro Zizo tregon shkaqet e aksidentit, por ka diçka që nuk shkon (Foto) Express Story: Si dukeshin yjet e sotme në audicionet e "Etheve" (Video) Vajza e skandaleve bën stërvitje të nxehta për fansat (Foto +16) Enca: Unë dhe ai supozohej të ishim të pandarë, por më pas gjithçka shkoi për dreq (Foto)

“Shkolla ‘’Zenel Hajdini’’ edhe këtë vit përballet me mungesë të nxënësve” plus 9 more Ferizaj Press

“Shkolla ‘’Zenel Hajdini’’ edhe këtë vit përballet me mungesë të nxënësve” plus 9 more Ferizaj Press Shkolla ‘’Zenel Hajdini’’ edhe këtë vit përballet me mungesë të nxënësve Iniciativë e Migjenit për emërtimin e Sheshit dhe ngritjen e shtatores së TONY BLAIR Policia në Shtërpcë gjen trotilit,detonator mekanik, mina, dinamit dhe pajisje tjera ushtarake (Foto) Po asfaltohen katër rrugë në Talinoc të Muhaxherëve Po punohet për ujësjellësin e Gremes dhe të Rakajve Kah po shkon politika e Kosovës KKSB: Siguri stabile në Ferizaj Kah po shkon politika e Kosovës ZYRTARE: Talenti 17 vjeçar nga Ferizaji prezantohet te Juventusi (FOTO) Veli Sahitit ishte i pari që i këndoi Nënë Terezës Shkolla ‘’Zenel Hajdini’’ edhe këtë vit përballet me mungesë të nxënësve Posted: 31 Aug 2016 10:22 AM PDT Ish-shkolla e mesme bujqësore "Zenel Hajdini", e cila tashmë ka ndërruar emrin në shkollë për

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more