Skip to main content

Posts

Showing posts from February, 2019

CNET: “Toyota, Carmera will create HD maps for self-driving cars using autobrake cameras - Roadshow” plus 24 more

CNET: “Toyota, Carmera will create HD maps for self-driving cars using autobrake cameras - Roadshow” plus 24 more Toyota, Carmera will create HD maps for self-driving cars using autobrake cameras - Roadshow How to watch SpaceX, NASA launch historic test flight to ISS this weekend - CNET US music fans throw more money at vinyl, CDs than iTunes downloads now - CNET 'Huawei Beauty': Chinese kids literally sing company's praises in surreal video - CNET Pot legalization means high times for junk food sales, study says - CNET Fortnite season 8, week 1 challenges and how to complete them - CNET Captain Marvel opens Thursday, March 7: Reserve your tickets now - CNET Apple patent hints at AR headset that'll work with your iPhone - CNET TikTok adds online safety videos and comment filters to its app - CNET Nissan Kicks Surf concept packs a changing booth and

“Divines (2016) HD” plus 3 more Filmaon.com

“Divines (2016) HD” plus 3 more Filmaon.com Divines (2016) HD Analyze This (1999) HD Alita: Battle Angel (2019) Toy Gun (2018) HD Divines (2016) HD Posted: 28 Feb 2019 11:57 AM PST Divines (2016) HD Filmaon.cc Një adoleshente me një familje të shkatërruar, e rritur në rrugët e një lagjeje në Paris, takohet me një kërcimtar që ia ndryshon jetën 360 gradë… The post Divines (2016) HD appeared first on Filmaon.cc . Analyze This (1999) HD Posted: 28 Feb 2019 11:51 AM PST Analyze This (1999) HD Filmaon.cc Një komedi për një psikiatër, pacienti numër një i të cilit është një shef bandash i pasigurt… The post Analyze This (1999) HD appeared first on Filmaon.cc . Alita: Battle Angel (2019) Posted: 27 Feb 2019 08:31 PM PST Alita: Battle Angel (2019) Filmaon.cc Një histori për rrugëtimin e një vajze të re për të zbuluar të vërtetën se kush është dhe luftën e saj për të ndryshuar b

Bota Sot: “Rr?fimi i gruas s? Abid Jasharit, i cili u vra dje n? Prishtin?” plus 24 more

Bota Sot: “Rr?fimi i gruas s? Abid Jasharit, i cili u vra dje n? Prishtin?” plus 24 more Rr?fimi i gruas s? Abid Jasharit, i cili u vra dje n? Prishtin? Policia thot? se 27 vje?ari kishte paralajm?ruar problemin para se t? vritej “Shkeljet drastike t? Basri Sejdiut dhe ministrit Uran Ismaili” Vu?iq e quan t? ekzagjeruar “sulmin e armatosur t? shqiptar?ve” n? Restelic? t? Kurshumlis? Kurti flet p?r her? t? par? pas daljes nga spitali, tregon p?r gjendjen e tij sh?ndetsore Reagon ministri Lluka: Nepotizmi dhe ushtrimi i ndikimit n? pun?sim jan? vepra t? patolerueshme Re?ica: P?rkujdesi ndaj kategorive m? n? nevoj?, ?sht? obligim i yni ligjor Nitaj: Fatkeq?si q? nuk kaloi ligji p?r automjetet e vjetra Haradinaj zotohet se do t? angazhohet fuqish?m n? zhvillimin ekonomik t? Mitrovic?s Ministrja Hoxha kujton masakrat e Likoshanit dhe Qirezit: Dit? e dhimbjes s? madhe

“Rrëfimet vrastare që ende shkruhen nga Serbia” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Rrëfimet vrastare që ende shkruhen nga Serbia” plus 1 more Telegrafi Opinione Rrëfimet vrastare që ende shkruhen nga Serbia Posted: 27 Feb 2019 11:55 PM PST 1. Më 14 qershor 1999, duke kaluar nëpër qytetin e djegur të Gjakovës, kam shkuar në Fushë të Mejes. Kur kam zbrit nga makina, një frymë trishtimi më thoshte se të gjithë i kanë vrarë. Më 27 prill 1999, serbët në Meje kishin kryer kasaphane, duke vrarë 376 meshkuj nga 15 fshatra të Gjakovës – që nga mosha 15-vjeçare (ne mesin e tyre ishin edhe katër gra nga Korenica: Monika Malaj, Klaudia Malaj, Mire Palokaj dhe Ajne Binakaj). Bilanci i tmerrshëm numëronte edhe 38 fëmijë të vrarë. Nga prapa na erdhi një za plake që gjëmonte: “O djemtë e, mi kuku për mu”. Tre djemtë e saj ishin ndaluar në Meje dhe ishin ekzekutuar. Ky krim makabër kishte ndodhur shtëpi për shtëpi, në një rajon të tërë. Ne fushë gjetëm kryqe të vegjël të shqiptarëve të besimit katolik, që u kishin rënë nga qafa gjat

“Ministri Mustafa përfshihet në një incident në zyrën e tij” plus 9 more Ekonomia Online

“Ministri Mustafa përfshihet në një incident në zyrën e tij” plus 9 more Ekonomia Online Ministri Mustafa përfshihet në një incident në zyrën e tij Rrëfimi i ish-pjesëtarit të UÇK-së, Zeqir Rexhepit, për masakrat në Qirez dhe Likoshan Muhaxhiri: Taksa po shndërrohet në “Fitore të Pirros” për Kosovën Policia thotë se 27 vjeçari kishte paralajmëruar problemin para se të vritej Mësoni fëmijët si të bëhen sipërmarrës Abstenimet e deputetëve në votime ndërpresin punën e Kuvendit Limaj në 5-vjetorin e NISMA-s: Mos bëni zhurmë të panevojshme, s’lejojmë cenimin e integritetit Ambasada thotë se taksa e minon partneritetin me ShBA-në: Zyrtarët amerikan sollën mesazhin e Trumpit për heqjen e taksës 4 mësime për të arritur qëllimet tuaja Lluka paralajmëron shkarkimin e Ejup Osmanit, i cili punësoi katër fëmijët në Telekom Ministri Mustafa përfshihet në një incident në zyrën e tij Posted: 28 Fe

Postimet e fundit






Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more