Skip to main content

Posts

“Transferimet më të mëdha që kanë ndodhur në këtë javë dhe mund t’iu kenë ikur” plus 9 more Telegrafi Futboll

“Transferimet më të mëdha që kanë ndodhur në këtë javë dhe mund t’iu kenë ikur” plus 9 more Telegrafi Futboll Transferimet më të mëdha që kanë ndodhur në këtë javë dhe mund t’iu kenë ikur Arsenali kryeson tregun e transferimeve: 300 milionë euro shpenzime në dy sezonet e fundit për revolucionin e Mikeal Artetas Alex Sandro për mbrojtësin e ri Gatti që iu bashkua Juventusit: Historia e ti na mëson shumë, u emocionova kur e dëgjova Zyrtare: Dani Alves nënshkruan për Pumas në Meksikë Chelsea përgat

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more