Skip to main content

Tekste shqip: ““Hit” - Adi Sybardhi” plus 19 more

Tekste shqip: ““Hit” - Adi Sybardhi” plus 19 more


“Hit” - Adi Sybardhi

Posted:

New Music Video
E Hënë, 21 Janar 2019

“Identiteti” - Sparrow

Posted:

New Music Video
E Hënë, 21 Janar 2019

“Dashuri” - Giti & Fabi

Posted:

New Music Video
E Hënë, 21 Janar 2019

“Ti E Din Qe T'du” - Kleny

Posted:

New Music Video
E Hënë, 21 Janar 2019

“Body Boom” - Muharrem Ahmeti & Hysen Trubareva Feat. Dzemailov

Posted:

New Music Video
E Hënë, 21 Janar 2019

Ghetto Geasy - Ma I Madhi N'vend 2

Posted:

Hot Lyrics
E Hënë, 21 Janar 2019

“Nesër” - Young Zerka

Posted:

New Music Video Coming Soon
E Hënë, 21 Janar 2019

“N'at Pranvere Kur U Shkri Bora” - Mhill Çuni

Posted:

New Music Video
E Hënë, 21 Janar 2019

Adem Tahiri - Live 2019

Posted:

New Album
E Hënë, 21 Janar 2019

Jeton Zekaj - Live 100%

Posted:

New Album
E Hënë, 21 Janar 2019

“Ilegal” - Rina

Posted:

New Music Video Coming Soon
E Hënë, 21 Janar 2019

“Erdha Veq Për Ty” - Taulant Bajraliu

Posted:

New Music Video
E Hënë, 21 Janar 2019

“Krejt Ti Fala” - Estto

Posted:

New Music Video
E Hënë, 21 Janar 2019

“E Jona” - Flame & Latuà

Posted:

New Music Video
E Hënë, 21 Janar 2019

“Panamera” - Leon Feat. Albion

Posted:

New Music Video
E Hënë, 21 Janar 2019

“N'top 5” - Rifa & Adore

Posted:

New Music Video
E Hënë, 21 Janar 2019

“Ka Me T’Marr Malli” - Argjend Heta

Posted:

New Music Video
E Hënë, 21 Janar 2019

Top 100: 14 Janar 2019 - 20 Janar 2019

Posted:

Top 100: This Week's Chart
E Hënë, 21 Janar 2019

Këngëtari Më I Mirë?

Posted:

This Week's Poll
E Hënë, 21 Janar 2019

Dhurata Dora - Ti Don

Posted:

New e-Card
E Hënë, 21 Janar 2019

loading...

Lexo edhe:

Postimet e fundit


Popular posts from this blog

Vjershe per 28 nentorin nga Suhejla Topojani - Kaçanik

28 Nëntori

Shumë zemra rënkonin
Shumë lotë pikonin
Shumë fëmijë u vranë
Vetëm se ishin shqiptarë.

Tani erdhi paqja
Tani erdhi liria
Gëzohemi të gjithë
Se erdhi Pavarësia.

Mirë se erdhe Pavarësi
Mirë se erdhe 28 Nëntor
Jemi të gëzuar të gjithë
Të bashkuar e unik

Vjershe apo poezi nga Suhejla Topojani - Kaçanik


vjersha per 28 nentorin,28 nentori vjersha shqip,vjersha dhe poezi per 28 nentorin,28 nentori poezi shqip,vjersha te bukura per 28 nentorin,pavaresine e Shqiperise,shqipnise,

Pranvera në vendin tim

''Pranvera''është një stinë e bukur ku natyra fillon të ngjallet e të gjelbërohet,moti fillon të ngrohet jetë e re fillon të afrohet.

Çdo mëngjes kur zgjohem kënaqem kur shikoj rrezet e diellit që bien në dritare dhe kënaqem poashtu kur dëgjoj cicërimën e zogjve.

Kjo stinë e gëzon çdokënd me gjallërinë dhe bukurinë e saj.

Zogjtëgëzohen shumë sepse tani e kanë më të lehtë jetën,ushqimin dhe strehimin.Disa prej tyre(zogjtë shtegtarë) kthehen nga vendet e largëta si: dallëndyshja,lejleku etj.

Bariu është shumë i gëzuar sepse tani ai ka ku ti kullos bagëtinë dhe ta ruaj më lehtë atë.

Bujku fillon ta mbjellë misrin,domatet,patatet e perime dhe pemë tjera të ndryshme që janë të nevojshme për jetesën e njeriut.

Unë e dua këtë stinë sepse është tejet e bukur dhe në mua ngjall dashuri dhe lumturi shpirtërore.


Lexo edhe nje ese tjeter: Ese per pranveren


Shkruar nga stafi Rapitful.

Ndalohet rreptesisht kopjimi dhe postimi ne nje faqe tjeter


Pranvera në vendin tim .Kjo eshte nje…
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more