Ruaje këtë postim Ruaje këtë postim

Merrni njoftime per postimet e reja

Search This Blog

Një thënie për besimin dhe zhgënjimin

Eshte e veshtire te kesh perseri besim pasi je zhgenjyer me mijera here...!
Thenie, Thenie per besimin, Thenie per zhgenjimin, Fjale te urta per besimin, Fjale te urta per zhgenjimin
 
Eshte e veshtire te kesh perseri besim pasi je zhgenjyer me mijera here...!
Thenie, Thenie per besimin, Thenie per zhgenjimin, Fjale te urta per besimin, Fjale te urta per zhgenjimin
 
loading...

Related Posts :Namazi

Syzat