Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Sa javë zgjat shtatzënia ? ~ Rapitful Shqip

Sa javë zgjat shtatzënia ?

Sa javë zgjat shtatzania ?


Zakonisht shtatezania zgjat 40 jave duke filluar nga dita e pare e menstruacioneve te fundit por mund te zgjase dhe me pak,pas javes se 37 lindja quhet normale...

sa zgat shtatzani,sa zgjat shtatzania,sa zgjat shtatezenia
Share/Bookmark
       
   

Postime të ngjashme  •