Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Një thënie për njeriun dhe arsimin nga Petrarka ~ Rapitful Shqip

Një thënie për njeriun dhe arsimin nga Petrarka

Më shumë e dua njeriun e paarsimuar por të çiltër, se sa të arsimuar por të poshtër.

|Petrarka|
Thenie, Thenie per njeriun, Thenie per arsimin, 
 

Share/Bookmark
       
   

Postime të ngjashme  •