Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Indi kërcor: ~ Rapitful Shqip

Indi kërcor:


Indi kërcor:

a. është ind mire i vaskularizuar

b. është ind mire i inervuar

c. nuk përmbanë enë gjaku dhe nerva
Keni ndonjë pyetje?
Shto pyetje Regjistrohu Bookmark this website Ruaje

Postime të ngjashmeKuizi i javës
  •