Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Një thënie për dashurinë nga Coelho ~ Rapitful Shqip

Një thënie për dashurinë nga Coelho

"Dashuria vjen, ulet këmbëkryq dhe arrin të kontrollojë gjithçka. Por vetëm shpirtrat e fortë munden ta mbartin."
|Coelho|
Keni ndonjë pyetje?
Shto pyetje Regjistrohu Bookmark this website Ruaje

Postime të ngjashmeKuizi i javës
  •