Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Një thënie për prindërit ~ Rapitful Shqip

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Një thënie për prindërit

Duajini prindërit dhe trajtojini ata me ëmbëlsi.. Do j'ua kuptoni vlerën vetëm atëherë kur të shikoni karriget e tyre të zbrazura...!
 
       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •