Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Vjershe per veren apo stinen e veres shkruar nga Zyrafete Zadrazha - Ferizaj ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Vjershe per veren apo stinen e veres shkruar nga Zyrafete Zadrazha - Ferizaj


Vera

Të dua moj verë
Që vjen përherë
Dhe lule çelë

Unë të dua shumë
Kur derën ma hapë
Aromën e luleve sjellë
Moj verë.

Vjershë nga Zyrafete Zadrazha - Ferizaj

vjersha dhe poezi per veren,stina e veres vjersha,vjersha per veren,vera poezi,poezi per veren,poezi shqip per stinen e veres,stina e veres poezi,vera erdhi vjerrsha shqip,vjersha dhe poezi shqip per veren e apo stinen e veres,vera poezi te bukura shqip,vjersha per vere
       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •