Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Vjershe per Qershorin ~ Rapitful Shqip

Vjershe per Qershorin


Vjershe per Qershorin

Qershori di mirë

Çka kërkon fëmija

Në njërën dorë lodrat

Në tjetrën - qershia.Edhe disa vjersha apo poezi për qershorin kliko mbi titullin e vjershës ose poezisë

Poezi për 1 qershorin nga Rrezarta Halimi

Vjershë për 1 qershorin nga Etrita Aliu

Vjershë për 1 qershorin

 vjershe per muajin qershori,poezi per qershorin,qershori erdhi poezi,vjersha per qershorin,qershori poezi e bukur,vjersha dhe poezi per muajin qershor,muaji qershor poezi shqip
Share/Bookmark
       
   

Postime të ngjashme  •