Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Çka eshte arsimi ? ~ Rapitful Shqip

Çka eshte arsimi ?


Çka eshte arsimi ?

Arsimi është tërësia e njohurive dhe e shprehive që jepen me sistem e sipas një programi në shkolla e kurse të ndryshme për të mësuar e për të edukuar brezin e ri dhe masat e gjera punonjëse.


qka eshte arsimi,cka eshte arsimi,cfare eshte arsimi,arsimi shqip,qka quajme arsimim,arsimimi,arsimi kuptimi,kuptimi i arsimit,
Share/Bookmark
       
   

Postime të ngjashme  •