Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Kush eshte kryeqyteti i Burkina Faso ? ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Kush eshte kryeqyteti i Burkina Faso ?


Kush eshte kryeqyteti i Burkina Faso ?
 

Kryeqyteti i Burkina Faso eshte Uagadugu

Kush eshte kryeqyteti i Burkina Faso ?,cili eshte kryeqyteti i burkina fasos,Burkina Faso dhe kryeqyteti i saj

 

 

 


       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •