Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Cilat janë llojet e rimave? ~ Rapitful Shqip

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Cilat janë llojet e rimave?


Cilat janë llojet e rimave?

Llojet e rimave janë: e puthur. – e mbyllur (alternative) – e kryqëzuar.

rima dhe llojet e saj,kush jane llojet e rimave,rima dhe llojet
       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •