Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Macja dhe miu - vjershë ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Macja dhe miu - vjershë

Macja dhe miu - vjershë

Mace mace pis pis pis
çka ka dollapi që leviz
është miu faqeziu

të gjitha pjatat i lepiu
I lepiu mirë e mirë
dhe i fshiu me peshqir

vjersha,vjershe,poezi,poezia,per,poezite,vargje,vargje per,poezi per.vjersha per femije,vjersha per fmije,miun,macen,miun dhe macen,minjet,miu,mi,vjersha per minje
       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •