Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Kontinentet e Botës (Tokës) ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Kontinentet e Botës (Tokës)

Toka i ka 7 kontinente dhe janë: Azia, Afrika, Amerika Veriore, Amerika Jugore, Antarktida, Evropa, Australia.

kontinentet e botes,bota kontinentet e saj

       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •