Ruaje këtë postim Ruaje këtë postim

Merrni njoftime per postimet e reja

Search This Blog

Dobitë e pirjes së çajit të gjelbërt

Të mirat shëndetsore dhe efektet e çajit të gjelbërt  janë zbuluar 4000 vite me parë dhe qysh atëher konsiderohet si pije e mrekullueshme! Çaj i gjelbër vepron si agjent antiviral. Përmban flluorur, në mineral që ndihmon në parandalimin e kaviteteve dhe forcon enamelin e dhëmbëve. 

 Një gotë çaj i gjelbër në ditë ndihmon në zvoglimin e... lexo më shumë

çaji i gjelbert,dobia e cajit te gjelbert,caji i gjelbert shqip,dobite e cajit te gjelbert
Të mirat shëndetsore dhe efektet e çajit të gjelbërt  janë zbuluar 4000 vite me parë dhe qysh atëher konsiderohet si pije e mrekullueshme! Çaj i gjelbër vepron si agjent antiviral. Përmban flluorur, në mineral që ndihmon në parandalimin e kaviteteve dhe forcon enamelin e dhëmbëve. 

 Një gotë çaj i gjelbër në ditë ndihmon në zvoglimin e... lexo më shumë

çaji i gjelbert,dobia e cajit te gjelbert,caji i gjelbert shqip,dobite e cajit te gjelbert
loading...

Related Posts :Syzat

Namazi