Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Cilat janë llojet e fjalive sipas kuptimit të tyre shprehës? ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Cilat janë llojet e fjalive sipas kuptimit të tyre shprehës?

Sipas kuptimit shprehës fjalitë janë; dëftore, dëshirore, urdhërore, lidhore, habitore dhe pyetëse.
       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •