Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Fjalor Anglisht-Shqip ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Fjalor Anglisht-Shqip

fjalor anglisht shqip, shkarko fjalor anglisht shqip, fjalor shqip anglisht, meso anglisht online, si me msu anglishten shpejt, mesoje anglishten, fjalor anglisht shqip, english albanian, translate english to albanian, shkarko fjalorin anglisht, fjalori anglisht

Per ta shkarkuar kliko ketu

instruksionet per shkarkim: pasi te klikoni pritni 5 ose 10 sekonda, pas kesaj shkoni skip ad dhe jeni ne zonen e shkarkimit

Ndersa nese doni akoma programe shqip kliko mbi Programe shqip


fjalor anglisht shqip, shkarko fjalor anglisht shqip, fjalor shqip anglisht, meso anglisht online, si me msu anglishten shpejt, mesoje anglishten, fjalor anglisht shqip, english albanian, translate english to albanian, shkarko fjalorin anglisht, fjalori anglisht
       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •